Öneri LG G4 Bootloop Sorunu ve Çözümü

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
    Konu Sahibi
Sayın LG G4 kullanıcıları. Hepinizin bildiği gibi G4 cihazlarının kronik sorunlarından biri olan Bootloop sorununun tamiratını garantili olarak yapıyoruz. Hemde cihazınız sizin elinizdeyken. Uzaktan kontrol yöntemi ile cihazınıza sadece USB kablosu bağlayarak sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Cihazınız garantili yada garantisiz farketmez. Garantili cihazları garanti dışı bırakacak herhangi bir işlem (root vs.) yapmıyoruz. Hatta fotoğraflarınızı bile kurtarıyoruz. Eğer cihazınız aşağıdaki videoda görüldüğü gibi LG logosunda devamlı olarak kendine restart yapıyorsa kısa bir süre içerisinde (Cihazın durumuna göre 15 dk. ile 1 saat arasında) cihazınızı tekrar eski haline çeviriyoruz. Cihazınızı servise gönderip bir ay beklemeyin. Yaptığımız işlemler sonucunda cihazınız açılma ise işlem ücreti talep etmiyoruz.

İrtibat: [email protected]

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
gss_adnan

gss_adnan

Üye
Aynı sorun tekrar eder mi

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt