LG G3 sarj sorunu

• 28 Ağustos 2014
  • 28053 Okunma
  • 26 Cevap

1. Arkadaşlar LG G3ün şarj durumunun kötü olduğunu biliyorum ama bendeki ayrı bir kötü gibi geliyor. Bi de aktif kullanımda bir günü rahat çıkarıyorum diyen arkadaşları görünce iyice isgillendim.

< Resmi açmak için tıklayın >

Sarjdan cekeli 3 saat oldu ve 1.5 saattir ekran açık wi-fi da sürekli bağlıydı durum bu. Normal midir?

Yazan: umutku84
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. g3 için bilmiyorum ama bu şarja kadar note2 2 saat civarı ekran süresi çıkartır,ilk önce sol üstteki gereksiz batarya uygulamasından falan kurtulun

3. Ben batarya uygulaması kullanmıyorum gereksiz arka plan uygulamalarından kurtulun.

4. Fazla bir arka plan uygulamam yok. Format attım hala patır patır gidiyor şarj. Servise göndermeyi planlıyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. 2k ekran için normal olduğunu düşünüyorum

Rainesto bunu beğendi.
  6. Android is le android isletim sistemi cok fazla deilmi bencede bi yanlislik var

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Bana da öyle geliyor. Ekran cok yuksek olsa ekran yiyor diyecegim ama dengeli. Ve format atıp pc suiteden yazılımı yeniledim duzelmedi donanimsal bir sorun olabilir. Baska g3 kullanan arladaslar bu ekranin resmini atabilir mi acaba

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Bir de nasıl kullandığınızı söyleyebilir misiniz? Mesela kaç saat 3g kullanıyorsunuz,kaç saat oyun oynuyorsunuz? vs vs....

9. herseyı sıl ama hıc bırsey yukleme telefona sonra dene bakalım bekleme modunda yanı ekran hıc acık degıl ken 4 5 saat dene % kac sarj yıyor . eger % 2 3 falan duserse sıkıntı yoktur

10. 2k ekran sıkıntıları. Öyle bir ekran için bence normal bu değerler. Note 3'de 18 saat civarı görüyorum 4 saat ekran açık kalma + senkronizasyon + 3g modunda.

11. android sistemi biraz fazla yiyor gibi

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. valla tam da dedıgın gıbı sekranızasyon + 3g + wifi bıde bende fazladan bluetooth var gear fit ile sekronize arkada calısan uygulamalar da cabası dedıgın gıbı gıdıyo benımde note 3 de

13. 3G cok kullanmam pek. Az once test yaptim 5 dakika %0 ekran parlakligiyla wifi kullanarak nette gezindim ve %3 sarjim düştü

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Kapasitesine göre kötü gidiyor yine de. Ben alırken 2 günü rahat çıkarır diyordum.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. ya sımdı en ıyı batarya omrune sahıpların en basında gelıyo note 3 sonucta bı yere kadar ama yaptıgım ıslemler kullanıma gore gayet ıyı asla ben telefonun bataryası kotu demem dıyemem bunun kadar gıtmeyen telefon var kı buda altı ustu bı telefon dıger fırmaların batarya politikasını az cok bılıyoruz gayet ıyı batarya suresı var note 3 un kıme elıne su dokemez

16. 5 dakika %3 sarj yemesi normal mi?

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. G2 ve note 2 , note 3 ' ten daha iyi durumda. Note 3 icin en iyisi diyemem ama ortalamanin biraz uzerinde. Surekli senkronizasyonun da acik oldugu dusunulurse gayet yeterli benim icin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Deil bence fazla

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. G2 varken bile mi? :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. note 2 de kullandım hatta note 2 yı satıp aldım note 3 son guncellemeden sonra note 2 nın sarjı tamamen bozulmustu g2 ıcın bırsey dıyemem kullanmadım hıc

Yüklüyor...
20/10/2018 - 03:52