LG G3 sarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

umutku84

umutku84

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 sarj sorunu
Arkadaşlar LG G3ün şarj durumunun kötü olduğunu biliyorum ama bendeki ayrı bir kötü gibi geliyor. Bi de aktif kullanımda bir günü rahat çıkarıyorum diyen arkadaşları görünce iyice isgillendim.

Sarjdan cekeli 3 saat oldu ve 1.5 saattir ekran açık wi-fi da sürekli bağlıydı durum bu. Normal midir?

MaxipmaN

Üye
g3 için bilmiyorum ama bu şarja kadar note2 2 saat civarı ekran süresi çıkartır,ilk önce sol üstteki gereksiz batarya uygulamasından falan kurtulun

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Arkadaşlar LG G3ün şarj durumunun kötü olduğunu biliyorum ama bendeki ayrı bir kötü gibi geliyor. Bi de aktif kullanımda bir günü rahat çıkarıyorum diyen arkadaşları görünce iyice isgillendim.

Sarjdan cekeli 3 saat oldu ve 1.5 saattir ekran açık wi-fi da sürekli bağlıydı durum bu. Normal midir?
Ben batarya uygulaması kullanmıyorum gereksiz arka plan uygulamalarından kurtulun.

umutku84

umutku84

Üye
    Konu Sahibi
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
2k ekran için normal olduğunu düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
byAndroid

byAndroid

Üye
Android is le android isletim sistemi cok fazla deilmi bencede bi yanlislik var

umutku84

umutku84

Üye
    Konu Sahibi
Bana da öyle geliyor. Ekran cok yuksek olsa ekran yiyor diyecegim ama dengeli. Ve format atıp pc suiteden yazılımı yeniledim duzelmedi donanimsal bir sorun olabilir. Baska g3 kullanan arladaslar bu ekranin resmini atabilir mi acaba

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Fazla bir arka plan uygulamam yok. Format attım hala patır patır gidiyor şarj. Servise göndermeyi planlıyorum
Bir de nasıl kullandığınızı söyleyebilir misiniz? Mesela kaç saat 3g kullanıyorsunuz,kaç saat oyun oynuyorsunuz? vs vs....

GrknYavas

GrknYavas

Üye
herseyı sıl ama hıc bırsey yukleme telefona sonra dene bakalım bekleme modunda yanı ekran hıc acık degıl ken 4 5 saat dene % kac sarj yıyor . eger % 2 3 falan duserse sıkıntı yoktur

Türe

Türe

Üye
2k ekran sıkıntıları. Öyle bir ekran için bence normal bu değerler. Note 3'de 18 saat civarı görüyorum 4 saat ekran açık kalma + senkronizasyon + 3g modunda.

007wolverine

007wolverine

Üye
android sistemi biraz fazla yiyor gibi

GrknYavas

GrknYavas

Üye
2k ekran sıkıntıları. Öyle bir ekran için bence normal bu değerler. Note 3'de 18 saat civarı görüyorum 4 saat ekran açık kalma + senkronizasyon + 3g modunda.

valla tam da dedıgın gıbı sekranızasyon + 3g + wifi bıde bende fazladan bluetooth var gear fit ile sekronize arkada calısan uygulamalar da cabası dedıgın gıbı gıdıyo benımde note 3 de

umutku84

umutku84

Üye
    Konu Sahibi
Bir de nasıl kullandığınızı söyleyebilir misiniz? Mesela kaç saat 3g kullanıyorsunuz,kaç saat oyun oynuyorsunuz? vs vs....
3G cok kullanmam pek. Az once test yaptim 5 dakika %0 ekran parlakligiyla wifi kullanarak nette gezindim ve %3 sarjim düştü

Türe

Türe

Üye
valla tam da dedıgın gıbı sekranızasyon + 3g + wifi bıde bende fazladan bluetooth var gear fit ile sekronize arkada calısan uygulamalar da cabası dedıgın gıbı gıdıyo benımde note 3 de
Kapasitesine göre kötü gidiyor yine de. Ben alırken 2 günü rahat çıkarır diyordum.

GrknYavas

GrknYavas

Üye
Kapasitesine göre kötü gidiyor yine de. Ben alırken 2 günü rahat çıkarır diyordum.

ya sımdı en ıyı batarya omrune sahıpların en basında gelıyo note 3 sonucta bı yere kadar ama yaptıgım ıslemler kullanıma gore gayet ıyı asla ben telefonun bataryası kotu demem dıyemem bunun kadar gıtmeyen telefon var kı buda altı ustu bı telefon dıger fırmaların batarya politikasını az cok bılıyoruz gayet ıyı batarya suresı var note 3 un kıme elıne su dokemez

umutku84

umutku84

Üye
    Konu Sahibi
5 dakika %3 sarj yemesi normal mi?

Türe

Türe

Üye
ya sımdı en ıyı batarya omrune sahıpların en basında gelıyo note 3 sonucta bı yere kadar ama yaptıgım ıslemler kullanıma gore gayet ıyı asla ben telefonun bataryası kotu demem dıyemem bunun kadar gıtmeyen telefon var kı buda altı ustu bı telefon dıger fırmaların batarya politikasını az cok bılıyoruz gayet ıyı batarya suresı var note 3 un kıme elıne su dokemez
G2 ve note 2 , note 3 ' ten daha iyi durumda. Note 3 icin en iyisi diyemem ama ortalamanin biraz uzerinde. Surekli senkronizasyonun da acik oldugu dusunulurse gayet yeterli benim icin.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
G2 varken bile mi? :)

GrknYavas

GrknYavas

Üye
G2 ve note 2 , note 3 ' ten daha iyi durumda. Note 3 icin en iyisi diyemem ama ortalamanin biraz uzerinde. Surekli senkronizasyonun da acik oldugu dusunulurse gayet yeterli benim icin.

note 2 de kullandım hatta note 2 yı satıp aldım note 3 son guncellemeden sonra note 2 nın sarjı tamamen bozulmustu g2 ıcın bırsey dıyemem kullanmadım hıc