lg g3 sarj hizi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
lg g3 sarj hizi sorunu
slm arkadaslar . lg g3 cihazim cok gec sarj oluyor. uzerinde stock rom var . farkli kablo ve sarj cihaziyla denedim sonuc ayni . elimde samsung hizli sarj cihazi var onunla bile sonuc ayni . soyle soylim sarjdayken crome ile dolasirken veya facebook ta gezerken bile sarj dusuyor.kablosuz sarj cihaziyla hizli oluyor . suan rootlu lolipop var cihaz ustunde . daha once kullandigim samsunglarda kernel ustunden usb mh sini yukseltip sarj olma suresini dusure biliyordum bunda bu sekilde mh yi yukseltme imkanim varmi .

iyi forumlar.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
ROM'dan kaynaklı ise değiştirmen gerekecek gibi duruyor.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam stoc rom var ustunde. Ben sorunu cozdum ayni sorunu yasayan varsa yardimci olur . sorun cihaz kablo seciyor. Yani sansung hizli sarj koblosu veya baska bir standart kablo ile cok gec sarj oluyor vadofone wifi sarj koblosu ile denedim 1:40 dakikayi bulmuyor.

09erbaa

09erbaa

Üye
Yok hocam stoc rom var ustunde. Ben sorunu cozdum ayni sorunu yasayan varsa yardimci olur . sorun cihaz kablo seciyor. Yani sansung hizli sarj koblosu veya baska bir standart kablo ile cok gec sarj oluyor vadofone wifi sarj koblosu ile denedim 1:40 dakikayi bulmuyor.
lg aynı özellii g4 ede koymus bende 4 aydır bundan sikayetçiyim almadıgım kablo baslık kalmadı lg piyasayada orjinal kablo surmemişti daha geçen hafta buldum orjinale yakın bişey bunda sorun bi haftadır yoktu ama bugün yine aynısını yapmaya başladı bide pcye bağlanamıyo telefon sürekli bağlanıp geri çıkıyo sen sorunu kablo değiştirerekmi hallettin

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Evet koblo degistirdim suan sorun yok yanliz bu kablo kalin normal sarj kablosu gibi ikitane nerdeyse vodafone wifi serj kablosu.