lg g3 d855 brick oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Trojan89

Trojan89

Üye
Geçmiş olsun hard brick olmuş cihazınız.

Miui alternatif değil seçimdir..

aydinvevo

Üye
    Konu Sahibi
Trojan89 seni kac gundur beklıyorum abı. yurt dısına cıkmam lazım lutfen acıl bu telefonu yapalım
gmichael senin telefonun durumu çok kolay bendede bir kaç kez oldu kendim yaptım.

Trojan89

Trojan89

Üye
Bu gece müsait olursam sen ve başka bir arkadaşın daha işini göreceğim.

gmichael

Üye
tekrar mrb. cihazı içini açıp kısa devre yaparak kurtardım android 6 kdz attım çalıştı ama şebeke gidip geliyor.bu cihaza farklı imei atılmış o yüzden sanırım.android 6 kurulu iken imei düzeltme yapılabiliyormu yoksa 4.4.2 şartmı
yada cm13 miui vs custom rom yüklesem bu şebeke sorunu düzelir mi? yoksa tek çare stock 4.4.2 üzerindemi çalışıp onarmak

aydinvevo

Üye
    Konu Sahibi
kardes benım telefonada kısa devre yapmak lazım ama yapacagım yerde bır demır var onu cıkaramıyorum. trojan kac gıbı uygunsun?
nerdesin hocam sizi bekliyorum

goldmobile

goldmobile

Üye
Arkadaşlar bu kısa devre yapma olayını anlatırmısınız nedir nasıl yapılır ve ne zaman yapılır, tüm telefonlara olurmu?

Trojan89

Trojan89

Üye
Her telefonda olmaz, olan telefonların da modeline göre kısa devre noktaları farklıdır.

Miui alternatif değil seçimdir..

gmichael

Üye
olmuyor miui denedim android 6 denedim kitkata döndüm yine aynı sürekli şebeke arıyor hatta aşağıdaki linkteki olayı adım adım uyguladım yine aynı. ne yapmalıyım sizce?

denizci35

denizci35

Üye
Lg up la yuklermisin bi çünkü bendede öyle oldu telefon acikken çalıştırın kendisi download moda aliyor %80 den falan baslayabilir devam eder ve sonunda olur olmazsa yine aynısını yapın
Kitkata da donebilirsin usb hata ayiklama secili olsun

gmichael

Üye
denedim yine olmadı

denizci35

denizci35

Üye
Senin imei kayıtlı mı

gmichael

Üye
değil yurtdışı modeli imei çakılmış aldığımda baktım note 2 görünüyordu btk da. ibnelik bende gittim marshmallow yükledim sonra oldu bir dahada düzelmedi tele attırmadığım takla kalmadı.şebekeyi 5 saniye arıyor 5 saniye dinleniyor bütün gün bunu yapıyor:)

denizci35

denizci35

Üye
O zaman yeni bir tane imei çaktır bence
Yada sen yap

gmichael

Üye
3 farklı imei attım ama aynı

denizci35

denizci35

Üye
Su anda kendisi orda yok
Telefonu goruyor mu pc
Dostum lg support tool ile yukleme yaparmisin hata ayiklama dan
Kusura bakma internet kopuyor
Yada yükseltme hatalarini gider yazar ordan orjinali yükler
Telefonu tanıması önemli

gmichael

Üye
ve sonunda sorunu çözdüm saygılar..

xmustx

xmustx

Üye
Anlatırmısın ? Bu olay herhangi bir arkadaşımızın da başına gelebilir.Yardımcı oluruz..

Üst Alt