lg g3 d855 brick oldu

Sponsorlu Bağlantılar

aydinvevo

Üye
    Konu Sahibi
lg g3 d855 brick oldu
merhaba arkadaşlar telefonuma salak xda developerde paylasılan twrp recovery programını kurarken telefon kapandı hıc acılmadı pc taktıgımda qdloader 9008 olarak gormuyor hıcbır modda acılmıyor. bataryasız sarja takarken unlem ısaretı cıkıyor ona dayanarak umıt edıyorum kı duzeltıle bılır. manısada yasıyorum tamır ede bılecek bırı varsa ızmıre falanda getıre bılırım nolur yardım edın iletisim: [email protected]

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Forumda Bu Tür Cihazlar İçin Kesin Çözüm Olan Yazılar Vardı Bir Bak İstersen

• Beğen
Tepkiler: sevinc KARACA
Jsnow492

Jsnow492

Üye
qdloader 9008 görebilmesi icin anakarta müdahale etmeniz gerekiyor aynı sorun başıma gelmişti cihazın garantisi vardı , servise yollamıstım anakart değiştirip geri yollamışlardı eğer garanti varsa servise verin

aydinvevo

Üye
    Konu Sahibi
hayır garantisi yok. forumda bır arkadas vardı trojan diye o cozmus hepsını banada yardım etse cok sevınırdım ama kendısıne ulasamıyorum

Jsnow492

Jsnow492

Üye
buraya bi göz atmanızı öneririm adım adım adım anlatmıs

Yönetici tarafından düzenlendi:

aydinvevo

Üye
    Konu Sahibi
kardes ben ona baktim ama orda malzemem yok telefonu actiktan sonra gnd e ulasamiyorum ustu kapali

GT-I9300 ile uygulamasından gönderildi.

Jsnow492

Jsnow492

Üye
çevrenizde işi bilen telefoncunun birine vererek yaptırmak kalıyor

aydinvevo

Üye
    Konu Sahibi
sizin ismir manisa cıvarı oyle tanıdıgınız bırısı var mı?

hakanxxx

Üye
LG UP programi pc ye yukle daha sonra stok rom indir masaustu klasore at LG driverler yuklu degilse pc ye kur LG UP programi calistir burasi onemli LG UP programi actiktan sonra telefonun ses acma tusuna basili tutarak data kablosunu pc ye bagla download moduna gecerse stok romu flashla

aydinvevo

Üye
    Konu Sahibi
hakan hocam zaten sıkıntı orda telefon download modda açılmıyor. o programı kurduktan sonra açılacakmı anlamadım? normal şartlarda açılmıyor yanı download moda gırmıyor

Jsnow492

Jsnow492

Üye
sizin dediğiniz yöntem soft brick cihazlar için geçerlidir , lakin bu durumda dowloand mode a girmediği için dediğiniz yöntem geçerli olmayacaktır .

goldmobile

goldmobile

Üye
Bence düzelir benim de başıma gelmişdi bir telefona zorla rom kurmaya kalktım sonuç aynı oldu telefon şarj bile olmuyordu kaç tane telefoncuya gönderdim olmadı kendim yaklaşık 1 sene boyunca araştırdım sonunda bir tıkla açdım telefonu neyse sen şu 3 sürücüyü kur bilgisayara hele

aydinvevo

Üye
    Konu Sahibi
emin hocam bunları kurdum dıyelım telefonu pc e baglayınca gormuyor kı

goldmobile

goldmobile

Üye
Bir rus sitesinde baktım ben bu telefon modeli için bir çok rom ve qurma şekli var ben SP Flash tool ile varmı diye ümit ediyorum ne yazık ki yok yani telefon mtk değil her neyse orda iki tür rom vardı orjinal ve özel rollar kurma şekli de bir programla ve telefondan recovery ile. Sende de recoverye girmiyor!
Batarya takılı pc nasıl görüyor? Aygıt yöneticisinden bak

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Bir rus sitesinde baktım ben bu telefon modeli için bir çok rom ve qurma şekli var ben SP Flash tool ile varmı diye ümit ediyorum ne yazık ki yok yani telefon mtk değil her neyse orda iki tür rom vardı orjinal ve özel rollar kurma şekli de bir programla ve telefondan recovery ile. Sende de recoverye girmiyor!
Batarya takılı pc nasıl görüyor? Aygıt yöneticisinden bak
batarya takılı olsada , olmasada hicbir sekilde pc görmüyor bizzat aynı sorunla karşılaştım düzeltmesi için anakarta müdahale etmesi gerekiyor yoksa düzelmeyecektir

goldmobile

goldmobile

Üye
Telefonu pc tak aygıt yöneticisinden resim at

denizci35

denizci35

Üye
LG UP programi pc ye yukle daha sonra stok rom indir masaustu klasore at LG driverler yuklu degilse pc ye kur LG UP programi calistir burasi onemli LG UP programi actiktan sonra telefonun ses acma tusuna basili tutarak data kablosunu pc ye bagla download moduna gecerse stok romu flashla
Dostum lg up. İcin illa download moduna almAya gerek yok zaten otomatik o işi kendi yapıyor

aydinvevo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar sız galıba benı anlamıyorsunuz. bılgısayar kapalı oldugu ıcın telefonu gormuyor. bu durumda nasıl rom ata bılırım?

Trojan89

Trojan89

Üye
Senin cihazı tekrar canlandırırız da şu sıralar çok yoğun çalışıyorum, foruma yada başka şeylere zamanım kalmıyor. Cihazı daha fazla kurcalama senin iş bende.

gmichael

Üye
mrb ben g3 te flashify uygulaması ile twrp kurdum restart olsun mu dedi ok dedim kurmaz demez olaydım tek amacım twrp kurup cm 13 room atmaktı keşke kitkat ta kalsaydı:( şu an android 2.1 e bile razıyım:) şu an power tuşuna basınca açılış logosu geliyor ve logonun sol üstünde küçücük bi yazı yazıp kaybolup bildirim ışığı mavi ve kırmızı yanıp sönüyor. ne yapmalıyım nasıl kurtarırım cihazı?

ekranın sol üst kısmındaki o küçük yazı ise aynen şöyle:
boot verification fail!!
cause : MISMATCH_SIG_LEN

Üst Alt