Öneri lg g3 beat root

Sponsorlu Bağlantılar

.N3Xu5.

.N3Xu5.

Üye
    Konu Sahibi
lg g3 beat root
evet arkadaslar lg g3 beat root atma bu linkten usb driverini indirin daha sonra purple drake indirin suan link yok daha sonra lg driverlerini yükleyin sonra telefonunuzun geliştirici seceneklerinden usb hata ayıklamayı acın purpledrakeyi acın enter enter deyin oluyor zaten %100 denendi oluyor en kısa zamanda endi beatimden video atarım :D emege saygı pls :D

• Beğen
Tepkiler: Violonist ve barisim1985

barisim1985

Üye
Kardesim senden cok seymi isticem bilmiyorum ama 33 gun once aldim lg g3. Beat i ama root yapamadım bi turlu. Sen bari bunu basarmis biri olarak tr deki ilk beat rootlayan kisi sayilirsin. Pc denmi yaptin?. Yazilim ilemi. Bilmiyorum ama biraz daha aciklamali anlatirsan cok memnun olurum. Dilersen [email protected] mailde atabilirsin tesekkurler
Yaptim kardesim LG G3 BEAT imi sayende root ladim verdigin link teki icerigi turkce ye cevirince gayet basit oldu anlatimin icin tsk ler sayende rootlandi

.N3Xu5.

.N3Xu5.

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim senden cok seymi isticem bilmiyorum ama 33 gun once aldim lg g3. Beat i ama root yapamadım bi turlu. Sen bari bunu basarmis biri olarak tr deki ilk beat rootlayan kisi sayilirsin. Pc denmi yaptin?. Yazilim ilemi. Bilmiyorum ama biraz daha aciklamali anlatirsan cok memnun olurum. Dilersen [email protected] mailde atabilirsin tesekkurler
Yaptim kardesim LG G3 BEAT imi sayende root ladim verdigin link teki icerigi turkce ye cevirince gayet basit oldu anlatimin icin tsk ler sayende rootlandi
Ne demek ama ben root attigima pisman oldum yanlis uygulamalari sildim teli garantiye vercem cihaz unroot

Üst Alt