İpucu LG G3 Android 7 Nougat Geekbench testinde gözüktü.

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Android 4.4.2 işletim sistemi ile Mayıs 2014 yılında Çıkış yaptı. Telefon o zamandan beri, Android 5.0 ve Android 6.0 güncellemesi aldı.

Dün tarihli bir Geekbench benchmark testinde, 3 yaşına girecek olan amiral gemisi LG G3'ün Android 7.0 ile test edildiğini ortaya çıktı. Ayrıca LG G5 ve LG G4'ün de Android 7.0 güncellemesi alması bekleniyor.
Lg g3 kullanıcı olarak, inşallah android 7 görebileceğiz, cm olarak android 7 çıkmış bulunmakta ama lgnin hiçbir uygulaması mevcut değildir ve saf android den ibarettir.

Haber yalanda olabilir doğruda.. Yorumları alayım :)


Kaynak:
 
  • Beğen
Tepkiler: cimbom04
cimbom04

cimbom04

Üye
umarim cikar 7
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt