LG G3 ALINIR MI?

Sponsorlu Bağlantılar

omerb123123

Üye
    Konu Sahibi
Valla 1300 civarı ama gönlüm G3 ten yana Asus zenfone almayi planlamiyorum Intel Atom işlemci olmasi bence bir eksi.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
İkinci el 5s al

omerb123123

Üye
    Konu Sahibi
Valla Peder ikinci el telefona pek hoş bakmıyor alayım derim ama bütçenin bırazini onlar karşılaşacağı için olmaz. Bide Peder G2 var sende git G3 al diyor. Bi gün eve elinde G3 paketiyle gelebilir. [emoji2]

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Valla Peder ikinci el telefona pek hoş bakmıyor alayım derim ama bütçenin bırazini onlar karşılaşacağı için olmaz. Bide Peder G2 var sende git G3 al diyor. Bi gün eve elinde G3 paketiyle gelebilir. [emoji2]
Ben g3 ü satalı 4 gün civarı oldu. Sana şimdiden geçmiş olsun :ehe

• Beğen
Tepkiler: omerb123123

Emre

Üye
5S çöp.

byAndroid

byAndroid

Üye
Retaxter tam bir troll ya ona çöp buna çöp. Dikkate almayın. Bende g3 önermiyorum lenovo p70 alabilirsin performans canavarı, inceleme videolarına bakarsan ne dediğimi göreceksin. Onun dışında bencede zenfone serisine bulaşma zenfone 6 var bende pixelmaster kamera diyorlar yemin ediyorum alakası yok hiç iyi çekmiyor aşırı kumlanma var resimlerde. Ayriyetten asıl ben Gm 4g kullanıyorum. Her istediğimi veriyor telefon kasma takılma sıfır. Kamera orta düzey zenfone 6 dan iyi olduğu kesin. Htc den Desire eye falan varsa o fiyat kaçırılmaz bence. 2k ekranlı g3 e bulaşmam ben olsam.

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan, Murdoc Massaka ve omerb123123
KacakMazot

KacakMazot

Üye
Arkadaş yaklaşık 2 yıldır kullanmaktayım G3 16GB modeli ve tek kelimeyle mükemmel ben çok memnunum. Tek şikayetim batarya biraz hızlı gidiyor ve biraz ısınma problemi var onun haricinde 2 yıl boyunca sadece 1 kere format attım ki oda root silmek için mecburiyetten. Ne bir kasma var nede kasada çatlama sen kimseye bakma içinden ne geçiyorsa onu yap. Bende almadan önce çok kararsızdım çünkü herkes farklı seyler söylüyordu.

NOT: bu arada hiç büyük oyun oynamadım oyüzden oyun performansı için hicbir bilgim yok.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
G3 1230 TL

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
G3 32GB piyasadaki ortalamaya göre halen çok çok iyi cihazdır
cihazı kullanmasını bilmeyen çok kişi var
Örnek verecek olursak nexus lar için saf android diyorlar ya hikâye neden?

her ay güncelleme alıyor ve her ay cihaz verisel olarak temizleniyor
wipe data olayı, dalvik temizlemesi yapılan her cihaz saf oluyor

G3 32gb cihazda ki olayın tek sıkıntısı 2k ekran, kötü değil
normal kullanımda 1.5 günü rahat görüyor
3gb RAM 2.5 mhz frekans taki cihaz kasılır veya donarmı? ben buna gülerim.

Nexus6 ile tam 6 ay ful kullandım dalvik temizlenmeden devam ettim cihaz dondu resart attı
demekki olay android teki kalıntılarda
ne kadar çok sistemi yorar sanız okadar çok sistem bozulur.

• Beğen
Tepkiler: smh60 ve omerb123123
byAndroid

byAndroid

Üye
G3 32GB piyasadaki ortalamaya göre halen çok çok iyi cihazdır
cihazı kullanmasını bilmeyen çok kişi var
Örnek verecek olursak nexus lar için saf android diyorlar ya hikâye neden?

her ay güncelleme alıyor ve her ay cihaz verisel olarak temizleniyor
wipe data olayı, dalvik temizlemesi yapılan her cihaz saf oluyor

G3 32gb cihazda ki olayın tek sıkıntısı 2k ekran, kötü değil
normal kullanımda 1.5 günü rahat görüyor
3gb RAM 2.5 mhz frekans taki cihaz kasılır veya donarmı? ben buna gülerim.

Nexus6 ile tam 6 ay ful kullandım dalvik temizlenmeden devam ettim cihaz dondu resart attı
demekki olay android teki kalıntılarda
ne kadar çok sistemi yorar sanız okadar çok sistem bozulur.
Saf Android derken yazdığın şeyi kastediyorsan çok yanlış yoldasın!

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
elmacıadam

elmacıadam

Üye
alacaksanız lg garantili alın

Sarangni

Sarangni

Üye
alacaksanız lg garantili alın

Yani. Olmadı garantiye gönderirseniz cihazı yenilerler ya da G4 verirler. DH de G3 Kasa Çatlaması Konusu var. Oraya bakın kasası çatlayan %90 sıfır cihaz aldı. Bir kısmı da G4 aldı. LG Türkiye daha ne yapsın.

Sağolsunlar LG Optimus G yerine G2 gönderdiler bize...

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Burada kendi telefonunuzu daha iyi gibi göstermek için Fan boyluk yapmayın :nono:

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ne kadar çok kötüleyen oldu telefonu sanarsın ki 500 liralık kasan şarjı 2 saat giden uyduruk bir telefon.

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci ve omerb123123

Emre

Üye
Retaxter tam bir troll ya ona çöp buna çöp. Dikkate almayın. Bende g3 önermiyorum lenovo p70 alabilirsin performans canavarı, inceleme videolarına bakarsan ne dediğimi göreceksin. Onun dışında bencede zenfone serisine bulaşma zenfone 6 var bende pixelmaster kamera diyorlar yemin ediyorum alakası yok hiç iyi çekmiyor aşırı kumlanma var resimlerde. Ayriyetten asıl ben Gm 4g kullanıyorum. Her istediğimi veriyor telefon kasma takılma sıfır. Kamera orta düzey zenfone 6 dan iyi olduğu kesin. Htc den Desire eye falan varsa o fiyat kaçırılmaz bence. 2k ekranlı g3 e bulaşmam ben olsam.
beni kendinle mi karışırıyorsun ? 5s kullanan arkadaşım var şarjı bi gitmiyor ara sıra donuyor,kasıyor bir yerimizden uydurarak yazmıyoruz bunları.
adama bak dandik lenovo p70 al s801 işlemcili g3 boşver diyor. hiç güleceğim yoktu.

omerb123123

Üye
    Konu Sahibi
Ne kadar çok kötüleyen oldu telefonu sanarsın ki 500 liralık kasan şarjı 2 saat giden uyduruk bir telefon.
Haklısın bu kadar kötüleyeceklerini bilmiyordum. G3 bu lafları hak eden bir telefon değil bence.

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs

Üst Alt