LG G3 ALINIR MI?

Sponsorlu Bağlantılar

omerb123123

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 ALINIR MI?
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi LG G3 32 GB alınır mı ? Telefonun kamerası iyi olsa yeterli. Internette kasmasın donmasin. Arayüz akıcı olsun ki lg nin arayüzünü beğeniyorum . Fifa 16 oynarım modern Combat oynarım ve birkaç büyük oyun oynarım o kadar . Telefonun arkasını çok beğendim . Titan modeli çok hoş gözüküyor . Bu arada güncelleme takıntım yok android m zaten gelcek . Telefonu rahat rahat 2-3 sene kullanmak isterim.

turancen

turancen

Üye
32 gb modelini tavsiye ederim, en az 3 yıl götürür merak etme :) bende lg g3 16 gb titan rengini kullanıyorum, ne kasma var nede donma :D kamerası gece çekimi çok sevdim flaşsız çekimi süper :D

• Beğen
Tepkiler: omerb123123
serdar_gs

serdar_gs

Üye
32 gb alınır evet

• Beğen
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Alınmaz kardeşim. O kadar methediliyor diye aldım telefonu daha 2 aylıkken ekranda beyaz lekeler çıktı. 21 ay garantisi varken sattım 1 hafta önce. İphone 4s aldım yemin ederim daha rahat.

Sarangni

Sarangni

Üye
G3 kasa çatlaması gibi kronik bir sorun var. Güzel cihaz ama LG Türkiye Garantili alacaksanız alın derim.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
turancen

turancen

Üye
Yeni seride kasa çatlama olayı yoktur rahatlıkla alabilir

berkmeric18

Üye
LG G3 pismanliktir. Akrabagam aldi geri degisim yapmiyorlar basini duvarlara vuruyor. Oyun oynayacaksin cihaz 5 dk sonra ates gibi olacak. 4k ekran var sarj sorunun olacak. Iyi dusun derim.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
LG G3 pismanliktir. Akrabagam aldi geri degisim yapmiyorlar basini duvarlara vuruyor. Oyun oynayacaksin cihaz 5 dk sonra ates gibi olacak. 4k ekran var sarj sorunun olacak. Iyi dusun derim.
Aynı fikirdeyim. Ayrıca ekran 2k.

• Beğen
Tepkiler: berkmeric18
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kesinlikle Hayır Zamanla Kasılıyor Cihaz Önermem

omerb123123

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle Hayır Zamanla Kasılıyor Cihaz Önermem
Genel olarak aldığım telefonlara senede bir format çekerim . Benim için problem olmaz ama, çekilemeyecek kadar kötü mü yani şu an galaxy trend plus kullanıyorum . Bu telefona bile dayanabiliyorum zannetmiyorum bana sıkıntı çıkaracağını [emoji3]

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Genel olarak aldığım telefonlara senede bir format çekerim . Benim için problem olmaz ama, çekilemeyecek kadar kötü mü yani şu an galaxy trend plus kullanıyorum . Bu telefona bile dayanabiliyorum zannetmiyorum bana sıkıntı çıkaracağını [emoji3]
Hiç G3 kullanmadım ama G4 kullanıyorum arayüz çok seri bazı arkaşlarımın G3 kullanıyor alıp elime baktığımda hiç öyle kasma görmedim. Her işletim sistemi zamanla şişer bunu çerezleri önbellekleri kullanılmayan oyun ve uygulamaları silerek basit işlemlerle temizleyebilirsin.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Valla Ben Nerede Dokunduysam Sıkıntı Vardı Nerede Kullanıcısı Varsa Sorunlu Diyordu 3 Ayda Bir Kasma Var Diyordu Ayrıca 2K Ekranı Var Kasmasıda Ondan Bence Ben Osam Almaz Akternatiflere Yönelirdim

Emre

Üye
alın bence Android 6.0 alacak.

• Beğen
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Valla Ben Nerede Dokunduysam Sıkıntı Vardı Nerede Kullanıcısı Varsa Sorunlu Diyordu 3 Ayda Bir Kasma Var Diyordu Ayrıca 2K Ekranı Var Kasmasıda Ondan Bence Ben Osam Almaz Akternatiflere Yönelirdim
Lg arayüzünde kasma donma varsa samsunga hiç bulaşmasın o zaman

CsWqIve34

Üye
ayni paraya z2 alabilrisin

Emre

Üye
Z2'nin ekranı çöp.

omerb123123

Üye
    Konu Sahibi
Samsung dan gerçekten sıkıldım iPhone zaten alamam pahali GM ve HTC yi hiç düşünmüyorum zaten geriye LG ve Sony kaldı z2 almayi düşündüm ama z5 çıkmış z2 artık son günlerini yaşıyor markanın göz bebeği değil diye vaz geçtim.

CsWqIve34

Üye
Samsung dan gerçekten sıkıldım iPhone zaten alamam pahali GM ve HTC yi hiç düşünmüyorum zaten geriye LG ve Sony kaldı z2 almayi düşündüm ama z5 çıkmış z2 artık son günlerini yaşıyor markanın göz bebeği değil diye vaz geçtim.
butce ne kadar ona gore yardim edeilim

Üst Alt