İstek lg g2

Sponsorlu Bağlantılar

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Telefondan genel olarak çok memnunum sadece biraz hassas telefon. 404 seri benimki ses boguklugu sorununu cok sık yaşıyorum. Onun dışında birde pili eskisi kadar gitmiyor. Hala alinabilecek en iyi telefonlardan birisi..

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Telefondan genel olarak çok memnunum sadece biraz hassas telefon. 404 seri benimki ses boguklugu sorununu cok sık yaşıyorum. Onun dışında birde pili eskisi kadar gitmiyor. Hala alinabilecek en iyi telefonlardan birisi..
bu ses boguklugunu merak ettim benmki 402K serisii hc forumlrda bahsedilen sorunları yasamadım şanslı seri olsa gerek :)

law18

Üye
    Konu Sahibi
serilerini nasıl anlıyacagız

burakor7

burakor7

Üye
arkadaslar g2 konusunu bulmusken sorayim ben teli 8inde aldm bu ayin aldigimdan beri rami temizlerken arama ekranina ilk girdigimde ve kapatirken 2 3 saniyelik bi takilma oluo bu normalmi bi de bu ses cizirtisi bende de var geri iade edeyimmi acaba tel arizali falanmi bi yardm edin lutfen

burakor7

burakor7

Üye
seri406K bu araada

The SLayeR

The SLayeR

Üye
arkadaslar g2 konusunu bulmusken sorayim ben teli 8inde aldm bu ayin aldigimdan beri rami temizlerken arama ekranina ilk girdigimde ve kapatirken 2 3 saniyelik bi takilma oluo bu normalmi bi de bu ses cizirtisi bende de var geri iade edeyimmi acaba tel arizali falanmi bi yardm edin lutfen
kardeşim hard reset atsan durumun çözüleblir die düşünüyorum

The SLayeR

The SLayeR

Üye
yada pc suite ile yazılım hatalarını giderme yapablirisn

The SLayeR

The SLayeR

Üye
-Telefonu kapatın.
-Güç + Ses kısma tuşuna aynı anda basılı tutun ve LG logosunu gördüğünüz anda 2 tuşu birden bırakın ve 1 saniye bile geçmeden ses kısma + ses açma tuşlarına birlikte basın. Beyaz bir ekran çıkacak (ingilizce yazar).
-Devam etmek için Ses tuşlarıyla aşağı yukarı seçimi değiştirerek "YES"e getirip ondan sonra Güç tuşuna basıyoruz.
-Daha sonra android simgesi gelecek ve telefon sıfırlanarak açılacak.

burakor7

burakor7

Üye
verilerimi yedekleyim.yapiommm bakalm olcakmi bide benim telin kodu 20c

The SLayeR

The SLayeR

Üye
tamm kardeşim en son sürüm zaten verilerini yedekle yedeklme dosyasını pc ye aktar orda kalsın hard reset yapıp dosyayı tele atıp ordan geri yükleme yaparsın

burakor7

burakor7

Üye
tamm kardeşim en son sürüm zaten verilerini yedekle yedeklme dosyasını pc ye aktar orda kalsın hard reset yapıp dosyayı tele atıp ordan geri yükleme yaparsın
hocam su isteyim dropboxa yukluom bu hard restte atmkta sikinti olurmu biri attm tel acilmio dio nette okumustum