lg g2

• 25 Temmuz 2014
  • 1547 Okunma
  • 59 Cevap

1. Arkadaşlar lg g2 alcam ama ısınma sorunu vardıyorlar kullanan arkadaşlar yardımcı olur mu? acil teşekkür ederim iyi forumlar...

Yazan: law18
  2. bence gayet iyi telefon al hemen

3. ısınma sorunu oluyor dıyorlar bırde netleme nasıl yapılır

4. Normal kullanımda ısınma sorunu yok. Oyun oynarken her telefon belli bir miktar ısınır.

Kamera odaklamasını soruyorsanız, kamera gündüz çok iyi şekilde çekiyor ve gündüz kısa sürede odaklanıyor. Yalnız gece ışığın zayıf olduğu durumlarda kamera odaklaması biraz daha fazla gecikiyor.

5. peki arkda plan bıraz bulanık oluyor o nasıl yapılıyor

6. Otomatik odaklama ile yapıyor.

7. sagol kamerada sıkıntı fılan var mı verım alınır mı

8. Ilk zamanlar 8.5 saat ekran süresi almistim ortalama 7 saat surekli alıyordum fakat 2. Aya girdik ve 5 saati gecemiyorum. Kitkata guncelledikten sonra aşırı ısınma başladı ve 4.2.2 flashlayarak geri döndüm ısınma gitti ama sarjdan memnun degilim sanki gittikce performansi kaybediyor, ki iki gunde bir ayni saatte kapali sarj ederim hep, gunduz çalıştığımdan pek kullanamiyorum. Az bos vaktim olsa elimden düşmese hemen sarj bitiyor. Kitkata guncellemedigin surece ısınma sorunu olmayacak bir telefon tabii ki oyun oynamadigin sürece. Ekrani fazla isindirdigin zaman ekranda sarı leke oluşuyor, onun icin telefonu hic zorlamiyorum, oyun vs. Yok sadece whatsapp. Eger alinacaksa lg türkiye garantili almaya bakin cihaz sorun çıkarabiliyor servis konusunda sıkıntı yasamak istemezsiniz.

LG ile gönderdi
  9. bu ağır oldu vazgeçesım geldı :dry:

10. G2 den önce nexus 5 kullandım 1 ay g2ye en çok pili için geçtim ki nexus5 te 6.30 saat ekran surem vardı 2.300 mah pil ile. Ayrıca lg nin telefonlarında boguk ses sorununu iki telefondada yaşadım. G2de sinyalin az zayif oldugu yerde hemen patlak veriyor ve konusma zehir oluyor. Alırken bunlari göz önünde bulundurup alin.

LG ile gönderdi
  11. kararsuz kaldım ne yapmalıyım

12. Valla ben lg g2 den cok memnunum ama 1200 e falan satabilirsem 1299 a delta garantili z1 compact vardi onu alirdim telefon dedigin kucuk olacak bence çünkü :) tabi nexus 5 le karşılaştırırsak guncelleme disinda her yönden iyi

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. peki arkadaşın dedıklerıde sende de oluyormu

14. Yahu sorun degil ufak tefek seyleri dert etmeye gerek yok telefonu kullaninca isinir kullanmazsan isinmaz sen çalışınca isinmayan alet duydun mu asiri ısınma falan yok, gece cekimi bütün telefonlarin kotu bana sadece telefon biraz buyuk geliyor o kadar onun disinda sorunsuz cihaz

Mobil cihaz ile gönderdi
    tatar1926 bunu beğendi.
  15. Kardeş ben her yönüyle cihazdan memnunum pişman etmedi beni

LG ile gönderdi
  16. Kusursuz cihaz arıyorsan elin boş kalırsın

17. aynen banada buyuk geliyor..onceden srun etmiyodum ama cok mesajlasam bri oldgum.icin bi sure sonra skyor tek elle yazmayi ozledim

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Klavyede tek elle kullanma özelliğini aktif ettiğiniz de sorun kalmıyor sanki.

nsren bunu beğendi.
  19. kardesim o yontem bana kullanisli gelmiyo sncta tel genis tek elle ttmak zor oldgu icin zor geliyo bana yolda izde hele dahada zor nyse bi arkadsin dedgi gbi temiz bi i5 yada z1 compact falan bulsam blki takas ederdim

Mobil cihaz ile gönderdi
    mehsevim bunu beğendi.
  20. Arkadaşlar peki vodafone kullancam ve istanbulda kullancam sebeke sikintisi var mi?

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
23/10/2018 - 17:04