Haber LG G2, yakında Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi alacak

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
    Konu Sahibi
LG G2, yakında Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi alacak
LG’nin önceki amiral gemilerinden G2, Android 5.1 yerine Android 5.1.1 Lollipop güncellemesine kavuşacak…

Bir taraftan pazara yeni modeller sunan diğer taraftan da daha önce sunulan modelleri için Android güncellemeleri yayınlamayı sürdüren LG, bazı modelleri için Android 5.0 Lollipop güncellemesi yayınlamaya çoktan başlamıştı.

LG’nin geçtiğimiz sene sunduğu LG G3 modeli güncelleme açısından öncelikli model olarak karşımıza gelirken, ayrıca daha önceki amiral gemisi LG G2 de güncelleme alan modellerden bir tanesi olurken, her ne kadar ülkemizde güncelleme sunulmasa da Güney Kore başta olmak üzere dünya genelinde bazı ülkelerde LG G2 Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuştu.

Henüz Android 5.0 Lollipop LG G2 için dünya genelinde yaygınlaşmamışken, şimdi de bu cihaz için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi sunulacağı haberi geldi. LG’nin çalışanları üzerinden Güney Kore’den geldiği belirtilen bilgiye göre Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi bu cihaz için sunulacak.

Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi ile LG’nin UX 4.0 arayüzünün LG G2’ye geleceği belirtilirken, ayrıca bazı yazılım geliştirmeleri, hata düzeltmeleri de bu güncelleme de yer alacak. Önümüzdeki aylarda bu güncellemenin sunulması bekleniyor.

LG G2’nin teknik özelliklerini hatırlayacak olursak eğer, 5.2″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel Full HD ekran ile gelen cihaz, Qualcomm’un 2.26Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemcili Snapdragon 800 yonga setinden güç alıyor. 2GB sistem belleği ve 16GB/32GB dahili veri kapasitesi ile gelen cihaz 13MP arka ve 2.1MP ön kamera ile sunulmuştu.

Luck Star

Luck Star

Üye
Android m de alacak çünkü hakediyor :)

Koradam

Üye
Hak ettiği için değil adamların güncelleme vereceği 3 telefon var zaten

Luck Star

Luck Star

Üye
Hadi ya :D Sizin bilmediğiniz çok telefonu var lg nin .

Luck Star

Luck Star

Üye

Bunlar 1 yıl içerisinde çıkardığı cihazlar. Lg L70 ve G2 2013te çıktı ikiside lollipop aldı. Halen 3 cihaz mi ???

• Beğen
Tepkiler: Nirvana92, mehsevim ve B.A.R.O.N
PriZm

PriZm

Üye

Bunlar 1 yıl içerisinde çıkardığı cihazlar. Lg L70 ve G2 2013te çıktı ikiside lollipop aldı. Halen 3 cihaz mi ???
Tabi yarısından fazlası Türkiye'de satışta olmadığından çoğu kişi bilmiyor. Aynı olay Samsung'da da geçerli.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hayırlı olsun bahsedilen efsane şarjını batırmadınlarda.

Koradam

Üye
Benim kastim iddali amiral gemisi

Luck Star

Luck Star

Üye
Ee her markada aynı durum o zaman samsung saymazsak ??

0MG90

0MG90

Üye
Oradakilerin yarısı giriş seviyesi ve orta seviye telefon. Kalan amiral ve amirallerin yan versiyonları. Önemli olan hangilerinin güncelleme aldığı. Aynısını Samsung'da yapıyor ona bakarsak, telefonu sat o kadar.

Luck Star

Luck Star

Üye
Ee ben aksine bir şey iddaa etmedim ki. Kaçtane cihazı var da ne demek ? Htc m7-8-9 sony z2-3-3+ samsung note 3 4 ve s 4 5 6 her marka için aynı samsung haricinde. Diğerlerine veren de var vermeyen de var laf kalabalığından başka bir şey degil.

0MG90

0MG90

Üye
İyide adam güncelleme vereceği kaç cihaz var demiş. Yani hepsine güncelleme geliyor mu?

Luck Star

Luck Star

Üye
L70 geldi g3 stylus geldi ben takip etmiyorum çoğuna geldi. G pad geldi. Bu saydiklarim lollipop. 3 ünde 5 inde değilim bilmediği bir şey hakkında yorum yapmaması gerekir.

yeumyang

yeumyang

Moderator
tam ückere bu cihazı almak icin niyetlenmiştim ücündede alamamıştım kısmet degilmiş ama güzel cihaz

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Samsung Sony ve Htc'de ne kadar amiral varsa note compact tarzı hepsi LG'de de var.Flex ve Pro serisi.
Amiralleri geç ne kadar orta segment ve çöp varsa o da aynı sekilde LG'de mevcut.
Bunların da bir çogu lollipop aldı almaya devam edecek.Adamlar son zamanlar güncelleme ve yazılım isinde iyiler haklarını yemeyelim.
Konuya dönecek olursak şu Smart Notice olayı yine gelmezse bir anlamı yok UX 4 'ün.Keza aynı sekilde duvarkagıdına göre renk degistiren widgetlar da yeni arayüzün harika özelliklerinden diger açıdan bakarsak çok bi fark yok.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Cloudy G2 3.3 yeterli bence :) 5.1.1 gelsin adı yeter yüklemeye gerek yok bence :D

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
byAndroid

byAndroid

Üye
G2 nin güncelleme alması çok normal sonuçta amiral ve en çok satan cihazdi

Luck Star

Luck Star

Üye
byAndroid

byAndroid

Üye
Optimus G 4.1.2 den 4.4.2 atlamış bir cihazdır
Vermiyor diye bişey yok

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Şu sıra hem hızlı veriyor hem de eskilere de veriyor.
G Flex 2 5.1.1 aldı mesela G3 için de aynı sekilde hızlı bir dagıtım bekleniyodu ama 1.1 atlanıp direkt büyük bir güncelleme verileceği söylendi bu güncellemenin ismi içerigi nedir bilmiyoruz tabiki bilenler sadece google ve firmalar M olacagı kesin ama 6 mı olur 5.x mi bilinmez.

Üst Alt