Lg G2 Sahipleri Bu Fırsatı Sakin Kaçırmayın !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
teknosa artık vermiyor önsipariş ile veriyordu şuanda 75 tane kallmış 13:40 itibariyle dün ben kaydolodum ama oturduğum adresdeki daire numarasını yazmayı unutmuşum o heyecanla :s aradığımda değiştirilmediğini bi kereye mahsus giriş yapılabildiği söylendi telefonumu bıraktım kazanılmış bir hakkı bana vermek zorundasınız diyerek kapamak durumunda kaldım . ne yapabilirim :S

Alt tarafı daire numarası eksik, yani sizin caddeye kadar herşey tamam, tekrar arayın adam olsunlar. Çakallık yapıyorlar, vermek zorunda.

wolfbaskan

wolfbaskan

Üye
qarapapaq mail ime cevap gelmiş konu ile ilgilenicez diye tabi ilgilenen yok merkez ofisi arıyorum açan yok müşteri hizmetleri aynı tutumda. güvenliğe tembihlicez gelen olursa alacak en kötü.bu hafta dağıtılırmı acaba bayramdan önce

Invoke

Invoke

Üye
@wolfbaskan Bence gidip, yüzyüze konuşun.

sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi
İlginiz ve katılımınız için teşekkür ederiz.
21-25 Ekim aralığında hediyeleriniz gönderilecektir. :yuru

sarıua

sarıua

Üye
bende simdi alıyorum telefonu kılıfsız kaldı cici güzelim yaa :-(((((

Türe

Türe

Üye
Lg Samsung'tan çaldıkları olmasa ne yapacaktı acaba :ehe

Ama flip cover G2'de şık durmuş. :good:

• Beğen
Tepkiler: Dede
sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi
KILIFI AYIN 21İNDEN ALABİLEN ÜYEMİZ VAR MI

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
Arkadisima gelmis fakat bana sanirim hala gelmedi eve gidince bakicam malum hala calisiyoruzMaalesef gelmedi zaten hiç bir bilgi verilmemiş kime gönderildi ne zaman gönderildi bir mail atar insan yollandı yazıyor sadece takip etme şansınız 0 gelirse gelir gelmezse gelmez gibi bişi olmuş bu

Mobil Prof

Mobil Prof

Üye
Arkadisima gelmis fakat bana sanirim hala gelmedi eve gidince bakicam malum hala calisiyoruzMaalesef gelmedi zaten hiç bir bilgi verilmemiş kime gönderildi ne zaman gönderildi bir mail atar insan yollandı yazıyor sadece takip etme şansınız 0 gelirse gelir gelmezse gelmez gibi bişi olmuş bu
arkadaşın nerde oturuyor

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
Aynı yerde oturuyoruz ona gelmiş fakat bana hala gelmedi.

wolfbaskan

wolfbaskan

Üye
Bugn aradm lg must hizmetlerini aras kargo.ile verilcegini solediler bugun baslamislar kargolamaya kendiminkini arastan takip ediyorum henuz adima birsry cikmamis adresde dairr no eksik ondn surekli sorguluyorum )

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bugn aradm lg must hizmetlerini aras kargo.ile verilcegini solediler bugun baslamislar kargolamaya kendiminkini arastan takip ediyorum henuz adima birsry cikmamis adresde dairr no eksik ondn surekli sorguluyorum )

Aras dan nasil takip edecegim ...
Yardimci olur musun bana da gelmedi ?

wolfbaskan

wolfbaskan

Üye
Banada gelmedi.kardesim aras must hizmetlerini ariom adima.kargo varmi.diye

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
21 - 25 Ekim arasi demislerdi ...
Sozlerinde durmazlar ise Lg nin benden cekecegi var ....

wolfbaskan

wolfbaskan

Üye
Aynen xd

sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi
bana da hala gelmedi kayıt yapmama rağmen bu nasıl hizmet LG

Üst Alt