Takas LG G2 ( sadece takas ) fotoğraflar eklenmiştir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 ( sadece takas ) fotoğraflar eklenmiştir
S. ALEYKÜM

Telefonum 1 aylık olup satma nedenim sadece başka bir işletim sistemini denemektir.

Arka kısmında ki jelatini hala duruyor. O kadar hassasım telefonlarda..Telefonumdan memnunum. Şu ana kadar kullandığım en güzel cihaz. Hızı olsun performansı olsun gerçekten harika. Aldığım günden beri jelatin ile birlikte kullanılmıştır,

Telefon ile birlikte; Kutusu, şarj aleti, usb kablosu,kulaklığı, faturası ve 25 liralık kapaklı kılıfı gönderilecektir.

Takas sadece Nokia Lumia cihazları ve Iphone cihazları ile yapılır. ( 4s ten yukarı olan modellerle ) Leptoplar ile de takas olabilir.

Satmak tan çok takas etmek istiyorum.

Telefonun hiçbir yerinde tek çizik dahi yoktur. Kozmetik açısından 10 üzerinden 10 alır

( NOT: Telefonu avrupa romu kurulmuştur. Bu yüzden telefon da Radyo vardır. ve de şubat ayında gelecek olan android 4,4 kitkat güncellemesini Tr cihazlarından önce alacaktır )

gümüşhane ve çevresin de olanlar telefonu gelip inceleyebilirler. hayırlı günler

DAHA FAZLA RESİM İÇİN SAHİBİNDEN LİNKİNE BAKABİLİRSİNİZ ( İlan henüz onaylanmadı )

Sahibinden ilan numarası: 150849977

Sahibinden linki:

pirenuri

pirenuri

Üye
Elimde temiz Lumia 920 var

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Özele gel de konuşalım bi :D Benim aile tarafı bayburt ve gümüşhaneli
Varsa tanıdık gelsinler incelesinler telefonu ..:) telefonunuzun ayrıntılı bilgilerini özet e atar misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...