lg g2 performans sorunu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Superfan

Superfan

Üye
Bu eko mod filan kapalı değil mi? Ayrıca internete baktım. Bu sorun 4.4.2 güncellemesiyle ilgiliymiş.

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
bu arada arkadaşın telefonu kasıyormuş. bu neden kaynaklanıyor olabilir ki?
Yukseltme hatalarini gider yapıp ustune birde hard reset yaptimi sorunsuz kullanır veya almanya 20d yukleyebilir

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
Yukseltme hatalarini gider yapıp ustune birde hard reset yaptimi sorunsuz kullanır veya almanya 20d yukleyebilir
yukseltme hata yaptm bugun 22.00 da ama hard rest nasl atacaz recovery moda girmio

Superfan

Superfan

Üye
eko mod kapali eko moda almiom cunki batarya harbi canavar
Bak dedidiğim gibi bu sorun 4.4.2 güncellemesiyle alakalı sanırım. şuradaki yorumları okursan anlarsın. Telefonun sürümünü düşürebiliyorsan düşür ve öyle dene. Eğer tekrar bir sorun yaşıyorsan sen en iyisi servise götür telefonu.

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
Bak dedidiğim gibi bu sorun 4.4.2 güncellemesiyle alakalı sanırım. şuradaki yorumları okursan anlarsın. Telefonun sürümünü düşürebiliyorsan düşür ve öyle dene. Eğer tekrar bir sorun yaşıyorsan sen en iyisi servise götür telefonu.
tamm ole yapiim bide hard reset ve recovery menusune girmio tel

• Beğen
Tepkiler: nicked
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
yukseltme hata yaptm bugun 22.00 da ama hard rest nasl atacaz recovery moda girmio
Yukseltme hatalari lg mobile support tool dan yabiliyor hard reset icinde iki farkli tuş kombinasyonu var ikisinden biri olur 1.telefonu kapat ses kisma + güç tuşuna bas lg logosu gelir gelmez elini cek ve ses açma + guc tusuna basili tut beyaz bi ekran gelir ses kismayla asagi iner yesi secersin bu yontem olmazsa ses kisma + guc tusuna bas logo gelince ses acma + ses kismaya bas

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
Yukseltme hatalari lg mobile support tool dan yabiliyor hard reset icinde iki farkli tuş kombinasyonu var ikisinden biri olur 1.telefonu kapat ses kisma + güç tuşuna bas lg logosu gelir gelmez elini cek ve ses açma + guc tusuna basili tut beyaz bi ekran gelir ses kismayla asagi iner yesi secersin bu yontem olmazsa ses kisma + guc tusuna bas logo gelince ses acma + ses kismaya bas
saol hocam isime cok yariyacak dedigin siteye baktm bu sorunlar lg nin deil 4.4.2 nin sorunu anasini sattimin googlesi adam akilli rom yapmio.

e.c.g

Üye
Uvv ben de olmamıştı ama ben senin yerinde olsam bir format atarım telefona öyle denerim.

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Jelly Beanci adın olan bu kişyee inanmayınn BUNUN YÜZÜNDEN telefonum zaararr görüyordu sakın söylediklerine inanıp yapmayın !!!
telfonum arza görüyordu !!
LÜTFEN
sakın MÜMKÜNSE ŞİKAYET EDİİNN !!??!!

• Beğen
Tepkiler: bby-34

slaayerrr

Üye
Aynı sorun bende de var. Kitkat güncelllemesinden sonra oldu. Güncellemeden önce antutuda Note 3ve z1'in önünde 1. oluyordu. Güncellemeden sonra 23000 civarı bi puan alıyor. S3'ün bile gerisinde.

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Aynı sorun bende de var. Kitkat güncelllemesinden sonra oldu. Güncellemeden önce antutuda Note 3ve z1'in önünde 1. oluyordu. Güncellemeden sonra 23000 civarı bi puan alıyor. S3'ün bile gerisinde.
Antutudan düşük almasına takma sen lg drki kitkatla antutu uyumsuz çalışıyor eğer telefonda bir yavaşlık varsada yükseltme hatalarını gider yap ve ardından hard reset çak

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Antutudan düşük almasına takma sen lg drki kitkatla antutu uyumsuz çalışıyor eğer telefonda bir yavaşlık varsada yükseltme hatalarını gider yap ve ardından hard reset çak
arkadaslar bu ne sorun mus yaa..
4.4.2 begenmedim ama malesef kullniyorum 4.2.2 aticam ama sorun yaşatır dedi servis atmadim da...
ben en son ANTUTU ölçüsünde 32 bin cikti herhangi bi sorun da yok ..
sizde ne gibi sorunvar TAM larak anlatir misiniz ??[emoji42] [emoji113] [emoji113]

• Beğen
McBoltt60

McBoltt60

Üye
peki 4.2.2 ye nasil donerim aldigimda 4.4.2 yuklu geldi
ben ilk aldigimda ayar yapiliyodur acmislar ...
en sinir oldugum durum yani neyse son guncellemeyi yuklettirmedim !!!
normalde 4.2.2 yanlisikla GÜNCEL LEME yapinca 4.4.2 ye kitkat oldu...

• Beğen
McBoltt60

McBoltt60

Üye
simdi bende yaptim inanamadim 21646 cikti yeallaaaa...

birdeha yapinca

• Beğen
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Antutudan düşük puan vermesi performans kaybı demek değildir arkadaşlar

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Antutudan düşük puan vermesi performans kaybı demek değildir arkadaşlar
bana oyle gelmiyor yanii...
ram 354 500 gibi oluyor..
normalde 1 gb 900 arasiydi telfonun uyg guncellemelerini bile yuklemedim .. ayni yani ama telefon saglam
// SNAPDRAGON \\

• Beğen