LG G2 şebeke ve batarya sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 şebeke ve batarya sorunu
Merhaba arkadaşlar lg g2 alalı 1 ay oldu ilk zamanlarda batarya performansından memnumdum 1 ayda 2 kez format attım ilkinde canım istediğinden :D ikincisinde ise ihtiyaçtan geçen hafta avea ya geçtim aveanın interneti ve çekim gücü diğerlerine göre daha kötü farkındayım ama okula gittiğim zaman zaman neredeyse hiç çekmiyor veya 1 çubuk çekiyor arkadaşlarımda avea kullanıyor onlarda discovery ve t50 var onlarda H+ gösteriyor bende anca H gösteriyor hatta bazen E ye düşüyor her türlü yolu denedim ama olmadı 2 gün önce format attım bir şey değişmedi ve batarya olarakta 4-5 saat ekran süresi alıyorum çok az oynuyorum senk. çoğu kapalı ekran parlaklığı olarakta %60 geçmiyorum sizce garantiye vermelimiyim ?

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Android bilgisayar (linux) tabanlı olduğu için devamlı sistem uygulamalarının çalışması gerekir.
Oynasan da oynamasan da şarj gidecektir.
Servise versen bile her seferinde arıza bulunamadı deyip geri gönderirler.
Ben gün de 2 kere şarj ediyorum.
Alıştım artık.
:)

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
androidin ne olduğunu biliyorum bu biraz benim telefomla alakalı bir durum lg g2 çıktığından beri aslında bataryasıyla övülen bir telefon fakat bende hem şebeke sorunu var hemde bataryası fazla hızlı gidiyor 4 saat ekran süresi çok az

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih

askımm

Üye
yeni bt alll

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
bt derken batarya demek istiyorsanız arka kapak açılmıyor anlaşılan cavap veren olmayacak konu silinebilir

askımm

Üye
hmm servise ver bn acıkcası bt cıkmyan tel almamay özen gösteriyom nedense :S:S

shinnizle

shinnizle

Üye
Sistemde yüklü gelen gereksiz programları silip greenify ile yüklediğin programları uyku moduna alabilirsin.şahsen ben onu yaparak 2 günü rahat çıkarıyorum.ekran süresi de 5-6 saat arası oluyor genelde...

Davut420042

Davut420042

Üye
Root Yap.

Üst Alt