Lg g2 guncelleme alir mi

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
tek çare custom rom:D yada başka cihaz

Sucrofe

Sucrofe

Üye
LG Pc Suite ile güncellemeyi kontrol et. O güncelleme geleli aylar oldu.

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Ben zaten rootlu kullanıyorum g3 romu cm felan hepsini denedim sadece arkadasa g3 romu gelirse istediğin oyun ve uygulamada sanal tuslari gizleyebilirsin dedim
arkadas g3 sanal tus gizleme olucak mi pek bilgi yok ortada ..
d evet oyun desteklemiyor biliyorum..
bosa yorum yapmayalim...
guncelleme konusuda ayar gelicek mi pek bir bilgi yok ...

• Beğen
Tepkiler: bby-34
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
arkadas g3 sanal tus gizleme olucak mi pek bilgi yok ortada ..
d evet oyun desteklemiyor biliyorum..
bosa yorum yapmayalim...
guncelleme konusuda ayar gelicek mi pek bir bilgi yok ...
G3 alıp inceledinmi ayarlardan istediğin oyun ve uygulamada sanal tuşları kendin gizleyebilirsin tabi g3 arayuzu g2 ye gelirse tamamıyla gelir ve bu özelliği kullanabilirsin ama g3 arayuzunun g2 ye geleceği belli değil gecen bir arkadas lg ye mail atmıştı cevabida burda

McBoltt60

McBoltt60

Üye
bende bi LG servisine sorsam mail atsam ..
soyle derler ki
henuz bilmiyoruz...
veya
resimdeki gibi ..
derler...
HER oRANDA belli degil..

• Beğen
McBoltt60

McBoltt60

Üye
G3 alıp inceledinmi ayarlardan istediğin oyun ve uygulamada sanal tuşları kendin gizleyebilirsin tabi g3 arayuzu g2 ye gelirse tamamıyla gelir ve bu özelliği kullanabilirsin ama g3 arayuzunun g2 ye geleceği belli değil gecen bir arkadas lg ye mail atmıştı cevabida burda
ayrica incelememr gerek yok..

BİLİYORUM. ..
G2 ya gelse oo ayar olucak mi ki belli degil ..

• Beğen
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
ayrica incelememr gerek yok..

BİLİYORUM. ..
G2 ya gelse oo ayar olucak mi ki belli degil ..
Eğer lg arayüzü verecekse tüm özellikleri vermek zorunda çünkü sadece arayüz değişse ayarlar arayüze taö uymaz renkler felan tam uyumlu olmaz diğer uygulamalar felan arayüzün pastel renklerine uymaz bu yüzden verirse tamamını verir tüm özellikleri değiştirmeden verir yani öyle bir ayrım yapmaz tabi verip vermeyeceğide belli değil artık ne yaparlarsa

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Eğer lg arayüzü verecekse tüm özellikleri vermek zorunda çünkü sadece arayüz değişse ayarlar arayüze taö uymaz renkler felan tam uyumlu olmaz diğer uygulamalar felan arayüzün pastel renklerine uymaz bu yüzden verirse tamamını verir tüm özellikleri değiştirmeden verir yani öyle bir ayrım yapmaz tabi verip vermeyeceğide belli değil artık ne yaparlarsa
aynen öyle facebook sayfasında fikri oldugu söylenen G3 arayuzu belki gelir diyor.. zaten TEMASI var..

henuz 1 sayfa guncelleme g3 arayuzu gelicek deniyordu,, neyse bulamadim..

• Beğen