LG G2 LG G2 D802 Stock Lollipop 5.0.2 [sizdirilmis sürüm]

Sponsorlu Bağlantılar

metallistm

Üye
Bence garanti disi mi diye sorup uyandirma. Tekrarlamiyo diyolar seminerlerde dedi bana. 12 icinde 4 tekrar yaparsa cihazi deisiolarmis

avast

avast

Üye
Bence garanti disi mi diye sorup uyandirma. Tekrarlamiyo diyolar seminerlerde dedi bana. 12 icinde 4 tekrar yaparsa cihazi deisiolarmis
Ben cihazi 2. El aldim 23 ay garantisi vardi lg turkiyeden fatura kutufalan hepsi duruyor aveadan alinma simdi 2. El aldigim icin bazi arkadaslar icime kurt dusurdu satan adamin ne yaptigi belli degil belki ekran degismistir falan diye icime kurt dusurduler o yuzden garantivicindemi diye gotursemmi dedim yoksa sari ekran falan yok bende suanda cihazda csifir gibi darbe surtunme cizik bile yok

metallistm

Üye
Garantisi olan cihazin ekranini niye deissinler ki. Oyle bi durum olduysa da senin gidip sorman biseyi deistirmez sonucta

Ayrica benim cihaz da evkurdan alinma bikac aylik cihazdi aldigimda. 2. El yani bu da. Daha 1 sene garantisi var. Oyle seyleri kafana takma bence

avast

avast

Üye
Garantisi olan cihazin ekranini niye deissinler ki. Oyle bi durum olduysa da senin gidip sorman biseyi deistirmez sonucta

Ayrica benim cihaz da evkurdan alinma bikac aylik cihazdi aldigimda. 2. El yani bu da. Daha 1 sene garantisi var. Oyle seyleri kafana takma bence
Orjinal olmayan ekranarda dalgalanma falan oluyormus ben 2 3 g2 ile kiyasladim kasada iz yok zaten hic hala 20 ay garanti var ekrandada o cakma ekranlardaki soylenenlerin hic biri olmadi bir iki test yaptim nettekiler gibi :D ama bakalim artik sararinca bakariz ama dediklerini yaptim bir iki kisinin orjinal gibi dduruyobelkide tamir olmamistir aldigim adam 21 ay garantisi var rootlamadim bile garantisi bozulmadi falan demisti :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Flashtool ile uğraşmadan veya custom roman geçenler için ideal

Üst Alt