Yardım LG G2 D800 Klavyesi kasıyor

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
o ekolayzerlar kulaklığa müthiş sesler verir daha keşfetmemişsin demek ki ya da çok fazla müzik dinlemiyorsun :)
Viper4android bende de var. Cloudy g3.3 kullaniyorum ayarlari nasil olacak mukemmel ses icin :)

turkishield

turkishield

Üye
zor bir şey değil aslında benim ayarlar böyle. basslı dinlemeyi çok severim ben. güm güm vuracak kulaklığa basslar :) çok bass sevmiyorsanız bass yükseltme desibelini 16.3ten aşağılara çekin 3-5lere falan.

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
zor bir şey değil aslında benim ayarlar böyle. basslı dinlemeyi çok severim ben. güm güm vuracak kulaklığa basslar :) çok bass sevmiyorsanız bass yükseltme desibelini 16.3ten aşağılara çekin 3-5lere falan.
Yaptm ses mukemmel oldu :) inanilmaz. Yalniz son sesini acsam kulaklik patlamaz degilmi

turkishield

turkishield

Üye
Yaptm ses mukemmel oldu :) inanilmaz. Yalniz son sesini acsam kulaklik patlamaz degilmi
ben orijinal iPhone kulaklığı kullanıyorum. zorlanma falan sıkıntı olmuyor hiç. dandirik kulaklıklarda ne olur bilemedim şimdi :) müthiş bişey ama dimi o bassların bangır bangır vurması :)

ettu

ettu

Üye
turkishied
Google Edition 1.5 romu sorunsuz kurup ayarlarını yaptım. Romu kullanmak biraz zor oldu, Cloudy'ye alıştığım için. Mobil veriyi açtığımda ekranın üstündeki simgede "3G" görünüyor. Telefon hakkında şebeke kısmında mobil ağ türü "HSPA" görünüyor. HSPA'da veri hızı D:7,2 Mbit/s – U:1,4 Mbit/s dir. 4G'de ise D: 100 Mbit/s – U:50 Mbit/s dir. Sendede "3G" mi görünüyordu? Halbuki Cloudy LG G2 3.3'de "4G" görünüyordu. Bu romu sen şarjı çok iyi gidiyor dediğin için kurdum. Ne dersin?

turkishield

turkishield

Üye
turkishied
Google Edition 1.5 romu sorunsuz kurup ayarlarını yaptım. Romu kullanmak biraz zor oldu, Cloudy'ye alıştığım için. Mobil veriyi açtığımda ekranın üstündeki simgede "3G" görünüyor. Telefon hakkında şebeke kısmında mobil ağ türü "HSPA" görünüyor. HSPA'da veri hızı D:7,2 Mbit/s – U:1,4 Mbit/s dir. 4G'de ise D: 100 Mbit/s – U:50 Mbit/s dir. Sendede "3G" mi görünüyordu? Halbuki Cloudy LG G2 3.3'de "4G" görünüyordu. Bu romu sen şarjı çok iyi gidiyor dediğin için kurdum. Ne dersin?
adı üzerinde google Edition olduğu için tüm uygulamalar ona göre uyarlanmış ve stocktan biraz farklı evet :) ama sade hızlı güzel bana kalırsa. 4g olayına dikkat etmedim açıkçası. çünkü kullanmıyorum hiç 4gyi ben. 3g/2g arası değişim yapardım sadece. hani LTEye alayım da 4g çeksin demedim hiç. zaten 4gde şebeke genelde 2 buçuktan yukarı çıkmıyor turkcellde bile. telefonu boşuna zorluyor bana kalırsa. Greenify da kullan mutlaka. mail WhatsApp ve benzeri zorunlu çalışan uygulamalar hariç diğer uygulaması direkt uyut.

ettu

ettu

Üye
"4G" hızına takıntılı değilim ama neden "3G" olduğunu öğrenmek istedim. Grenify'yi hemen kurup uyutması gereken programları otomatiğe aldım. Ekolaysır'da basları devreye sokunca kulaklıktan gelen ses çok gür ve kaliteli oldu. Eksik olan programları kurduktan sonra bakalım batarya tüketimi nasıl olacak?

ettu

ettu

Üye
Bir aydır Google Edition 1.5 sürümünü kullanıyorum. Sürüm gayet akıcı, kitlenme, kasma yok. Batarya tüketimi Cloudy'ye göre çok daha az. Telefonda ısınma yok. Grenify ve Fast Reboot ile açık kalan uygulamaları ve arka planda çalışanları sık sık kapatarak batarya tüketimini minimuma indiriyorum. Sadece Cloudy'den alıştığım gelen mesaj sesi çok güzeldi. Bunda yok. Ama önemli değil.

turkishield

turkishield

Üye
Bir aydır Google Edition 1.5 sürümünü kullanıyorum. Sürüm gayet akıcı, kitlenme, kasma yok. Batarya tüketimi Cloudy'ye göre çok daha az. Telefonda ısınma yok. Grenify ve Fast Reboot ile açık kalan uygulamaları ve arka planda çalışanları sık sık kapatarak batarya tüketimini minimuma indiriyorum. Sadece Cloudy'den alıştığım gelen mesaj sesi çok güzeldi. Bunda yok. Ama önemli değil.
bir süredir s6edge(2600mah batarya var)kullanıyordum şarjı çok kötüydü. sabah 10 gibi çekiyordum ös 4-5 gibi yüzde 40-50 arası oluyordu. batarya ölü falan da değildi. sonuç olarak g2me geri döndüm :) google Edition romdayım ben de. s6edge ile aynı kullanımda şuan akşam 9 ve şarjım yüzde 67. çok çok iyi bi batarya performansı bence bu. korkarım bu telefondan vazgeçemeyeceğim :) samsungun edge modellerinin de bi numarası yokmuş bu arada. sadece kavisli ekran hoş bir görüntü veriyor. almaya değmez merak eden olur da bunu okursa :)

lvnt34

Üye
Cihazın RAM kullanım değerlerini inceler misiniz? Daha önce kullandığım bir telefonda RAM'den kaynaklanan bir problem olduğunda aynı sorunu gösterirdi.

Üst Alt