Lg G2 Antutu Hakkın Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
kızma :) usta şu 2222 konuşuna üye ol ve yay :D kılıflara kavuşalım haberın vardır senın zaten :D

Türe

Türe

Üye
NE performansı ölçer ? türe
Kullanıcı deneyimi. Ben benchmarktan 21.000 alıyorum şimdi benden düşük alan yeni cihazlardan daha mı iyi oluyor benimki ? iPhone 5s bir testten 2500 alıyor S4 daha yüksek peki 5s daha mı kötü bu durumda ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sayının bir önemi yok,önemli olan kalitesi.kalite den memnunsan sıkıntı yok o zaman.

• Beğen
Tepkiler: Türe ve .caner.
sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
kalitesine laf yok kasa olarak galaxy s4 ile aynı segmentte ama :D bizimki tokatlar

sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
:dayak:

LG G2 vs Galaxy S4 :D

.caner.

.caner.

Üye
peki g2 yeni çıkan bi telefon nasıl sağlamlıkta s4 iyi diyorsun ?
ben s4 e ne eziyetler cektirdim sadece cerceve kırıldı zamanında cok saglam olan 4s e bi hareketle tuz buz ettim g2 de bana dayanmaz gibi geliyor. Herkes in görüşü farklıdır dostum. Belki şanslı olmasaydim S4 un 3 kere camı değişmişti. S4 hariç zamanın en saglam telefonlarını kırdım s4 öyle muhteşem kaliteli bir kasası sağlam G2 belki en kalitelisidir (?) S4 daha saglamda demedim ayrica bana dayanıklı sadece G2 olsa emin ol kirilmisti bu 5s de olsa Note 3 de olsa belki başka bir s4 de olsa (her yeni olan daha sağlam oluyorsa 3310 ufleyince kirilirdi.)

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
ben s4 e ne eziyetler cektirdim sadece cerceve kırıldı zamanında cok saglam olan 4s e bi hareketle tuz buz ettim g2 de bana dayanmaz gibi geliyor. Herkes in görüşü farklıdır dostum. Belki şanslı olmasaydim S4 un 3 kere camı değişmişti. S4 hariç zamanın en saglam telefonlarını kırdım s4 öyle muhteşem kaliteli bir kasası sağlam G2 belki en kalitelisidir (?) S4 daha saglamda demedim ayrica bana dayanıklı sadece G2 olsa emin ol kirilmisti bu 5s de olsa Note 3 de olsa belki başka bir s4 de olsa (her yeni olan daha sağlam oluyorsa 3310 ufleyince kirilirdi.)
doğru unuttum s4ün :D 10 senelik oldugunu
ayrıca g2yi al düşür ozaamn yaşamadan bilemessin

.caner.

.caner.

Üye
doğru unuttum s4ün :D 10 senelik oldugunu
ayrıca g2yi al düşür ozaamn yaşamadan bilemessin
Az once yazdığımı oku saglam değil dedim. Sana aynısını diyorum. G2 bilmiyorum ama G ile ayni dayaniklikta diyorlardı başka forumlarda arkadaşımın g ustune oturunca kırıldı.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
Az once yazdığımı oku saglam değil dedim. Sana aynısını diyorum. G2 bilmiyorum ama G ile ayni dayaniklikta diyorlardı başka forumlarda arkadaşımın g ustune oturunca kırıldı.
ha aynı tamam benim param dandik telefona yetti aldım oldumu ?

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Fatic ve .caner.
sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
İşlemcin kadar konuş :))) birader ,
radyo bizdede yok bu yurt dışındakı üretimler için geçerli...

.caner.

.caner.

Üye
Ben Lg G2 ye s4 den kötü mü dedim ? Hic biyerde s4 önermez ken Çoğu forumda G2 öneriyorum. Adamlar gelmiş s4 vs G2 yapıyor. Herkesin Keyfi farklıdır kardeşim Bana G2 çokta sağlam gelmedi beğenmedim tasarımını bana dayanmaz dedim ne oluyor size telefonunuza küfür mu ettim ? Örneğin hafıza kartı girişi yok en büyük tercih etmeme sebebim.

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve sport1907-2007
sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
şaka bir yana lg'nin en olumsuz yanı sd kart desteği olmaması, ayrıca sanki s4'ün kasası biraz daha çekici gibi :duello:

• Beğen
Tepkiler: .caner.

Üst Alt