Lg G2 Antutu Hakkın Yardım

• 2 Ekim 2013
  • 4375 Okunma
  • 53 Cevap

1. Arkadaşlar Lg g2 32gb Aldım bildiğiniz gibi antutu testi yapıyorum millet 30bin üstü puanlar alıyor hep ben ise 25bin 26bin arası alıyorum puanı oyunlarda hiç bir şekilde kasma yok
    -arkada çalışan uygulama yok
    -güç modu kapalı
    -oyunlarda hiç bir şekilde kasma yok
    NEDEN BÖYLE NEDEEEEEEENN

Yazan: LG.G2.32GB

2. Kardeşim valla bi fikrim yok bende bi z yi test ediyim bekle 10 dk sonra sonucu yazarım

3. Yüklediğiniz bir proğram sebebiyle çakışma benzeri bir problem olabilir normalde 30.000 in üzerinde alması lazım

4. formatladım direk bişi yüklemeden
    denedim
    27bin
    aldı

5. asıl konuya test sonucunun detay görüntüsünü atarsanız sorunun nerde olduğunu görebiliriz

6. Herde teknoloji sitesinde haberi yapıldı başta samsung olmak üzere htc sony lg gibi firmalar ilgi çekmek için midir veya reklam kokan hareketler için midir bilinmez ama cihazlarının sonuçlarını yükseltmek için test etmeden önce işlemcilerini ve gpu frekanslarını overlock(yükseltmek) ederek teste sokuyorlarmış ve yüksek puan alıyorlar ama kullanıcıya gönderilen cihazlar overlocksuz olduğu için daha düşük puanlar alıyorlar yani bir nevi hile yapıyorlarmış bende teknoloji haber sitelerinin yalancısıyım ama sizinde gördüğünüz gibi böyle bir hile var gibi duruyor...

7. var var :D dün 32bin aldım lg g2 de bugun 20 :D bin kararsız programlar

noss_bar bunu beğendi.
  8. :D Dimi öyle görünüyor zaten var birşeyler bu işin altında

9. tabi canım :D

10. Samsung yapmıştı, ben öyle hatırlıyorum haberi gpu frekansını yükseltmişti S4de. Kendisi de kabul etmişti.

11. amaan cihaz bana yetiyo :D

12. 32 GB CIHAZI NERDEN ALDIN. VE KACA ???

13. teknosadan aldım kılıfı ile birlikte 1800tlyee

14. Sanmıyorum son testim Buyrun
    < Resmi açmak için tıklayın >

15. m hile
    dostum bu program kararsız dün yaptım 27bin aldım sabah
    bida yaptım 32bin

16. My Device : 35424

:D dostlar

17. puanlar birbirini tutmuyor 36bin alanda var ne yani o tel dahamı iyi oda lg g2
    bunlara takılmayalım gerçek değiller

18. daha iyi demekki :disko:

19. Benchmark performansı ölçmez.

20. NE performansı ölçer ? türe

Yüklüyor...
24/09/2018 - 05:06