LG G PRO LİTE DÜŞÜNÜYORUM

Sponsorlu Bağlantılar

2662931137

Üye
    Konu Sahibi
LG G PRO LİTE DÜŞÜNÜYORUM
Merhaba arkadaşlar Lg Pro Lite almayı düşünüyorum ilk defa Lg kullanıcam o yüzden kuşkuluyum biraz; daha hiç kullanmadığım için fiyatı 1000 tl özelliklerini araştırdım fiyatına göre özellikleri iyi daha önce nokıa ve samsung kullandım nokıa ve samsung kadar dayanıklımıdır uzun süre kullanabilirmiyim çünkü bozulduğu zaman en az 6 ay telefon alamam memnun kalırmıyım Lg den kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum bilgilendirirseniz sevinirim saygılarımla...

enterneoll

enterneoll

Üye
lite olanı değilde direk olarak pro almak daha mantıklı aslında g2 alsan en mantıklısı bence bunları bir araştır

2662931137

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorum onlarıda düşündüm ama bütçe kısıtlı en fazla 1000tl önerirmisinizArkadaşlar düşüncelerinizi bekliyorum...Arkadaşlar yokmu kullanan ?

elmali_turta41_

Üye
ben kullanıyorum ve aynı sekılde bende tereddütte kalmstım bazıları kotu dıo bazıları ıyı bence çok ıyı bır telefon galaxy s3-4- hepsınde olan özellıklerın fazlasıyla bundada var tavsıye ederım telefon kendını gosterıo ve ıstedıgın herseyı özgürce yapabılıyorsun sadece bunu yazmak ıçın uye oldum :)))))

2662931137

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler anladığım kadarıyla performansından memnunusunuz bende sizi gibi arada kaldım peki lG ilk defa kullanıcam ben düşmelere ve darbelere karşı dayanıklımıdır.büyük bir ihtimal alıcam bu haftasiz ne ne kadar aldınız?

Luck Star

Luck Star

Üye
teşekkürler anladığım kadarıyla performansından memnunusunuz bende sizi gibi arada kaldım peki lG ilk defa kullanıcam ben düşmelere ve darbelere karşı dayanıklımıdır.büyük bir ihtimal alıcam bu haftasiz ne ne kadar aldınız?

kardeşim nexus5 yada g2 yada g pro bakmanı tavsiye ederim .. dediklerimin hepsi maximum 1300 tl ancak ucuza bulursun

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Almışken g2 al kardeş sağlam cihazdır

UpOneTR

UpOneTR

Üye
yav adam diyor 1000 liram var diyor siz 1300-1400 liralk cihalar söylüyorsunuz

kardeşim G pro arkadaşımda var ekranını krana kadar çok iyi bir cihazdi tavsiye ederim
ayrica ekrani yere düşüp kırıldı ve garanti karşılamıştı

Luck Star

Luck Star

Üye
yav adam diyor 1000 liram var diyor siz 1300-1400 liralk cihalar söylüyorsunuz

kardeşim G pro arkadaşımda var ekranını krana kadar çok iyi bir cihazdi tavsiye ederim
ayrica ekrani yere düşüp kırıldı ve garanti karşılamıştı

1400 olan hangisi ? g2 1260 nexus5 te o civarda

2662931137

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar görüşleriniz için teşekkür ederim ama sorumun cevabını alamadım hala :) maximum bütçe 1000 tl öneririmisiniz oyun delisi değilim sadece internet için düşünüyorumbekliyorum arkadaşlaryokmu düşüncesi olan

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Lg Nexus 4 iyi bi tercih olurdu

Invoke

Invoke

Üye
G Pro Lite önermem ben. 1000 liraya wp düşünürseniz, Lumia1320 var ya da 900/950 liraya Nexus 4 bulabilirsiniz.

lemale

lemale

Üye
Bende tereddutle aldim ama iki gundur elimden birakamiyorum hiz ve sarz mukemmel s4 yaninda sonuk kaldi almayi dusunenler hic beklemesin g2 den asagi degil arada 5yuz tl var ama aratmaz bunu samsung un krali gelse yetisemez buna

Luck Star

Luck Star

Üye
Zevkli birsey istiyorsan al , oyun felan fazla oynarim diyorsan nexus4 al .. android o fiyat araliginda fazla secim yok ama lg g pro öneririm . Birde fiyata bakiyim

KayraBey

KayraBey

Üye
Ekranı güzel değil bence. Menü yazıları çamur gibi...

• Beğen
Tepkiler: Invoke
KayraBey

KayraBey

Üye
İnceleme fırsatı buldum. Ana ekran falan tamam net görünüyor ama menüye girince yazılar inanılmaz kötü. Keskinlik berbat... Yoksa anında al derdim.

• Beğen
Tepkiler: Invoke

Üst Alt