Yardım Lg G flex almayı düşünüyorum bir kaç sorum var

Sponsorlu Bağlantılar

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Lg G flex almayı düşünüyorum bir kaç sorum var
Arkadaşlar aranızda lg g flex 1 kullanan vardır umarım ben lg g flex 1 almayı düşünüyorum sebebleri ise 1-maddiyat 850 tl param var ikinci el çok az kullanılmış alıcam 2-ekranın büyük ve kavisli olması 3-arka kapağındaki materyal şimdi bu telefon hd ekranlı ama benim için problem değil hd ile hd ready ekranlı telefonlar kullandım pek bir fark görmedim açıkçası zaten performans ve şarj düşüklüğü oluyor şimdi ben bu cihazı alsam 2 sene rahat kullanabilirmiyim çünkü alcağım cihaz en aşşağı 2 sene bilemedin 1.5 sene gitmeli çünkü çok sık telefon değiştirmekten sıkıldım htc butterfly kullanıyorum Allah belasını versin htc nin android 4.3 te kalmış şimdi bu cihazda 2013 lg g flexte 2013 ama android 6.0 alıcak diye lg açıklama yapmış ve lg g flex 5.1 güncellemesi almış sitede yazıyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Güncelleme alacak cihaz lg g flex 2. Senin dediğin güncelleme almayacak. 2. El 2 sene götürecek cihaz istiyorsan xiaomi Mi4 bakabilirsin yada redmi note 3. Bunları almak istemezsen yani para katabilirsen 1100 lg g flex 2 o fiyata indirme girdi

• Beğen
Tepkiler: şerefli
şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme alacak cihaz lg g flex 2. Senin dediğin güncelleme almayacak. 2. El 2 sene götürecek cihaz istiyorsan xiaomi Mi4 bakabilirsin yada redmi note 3. Bunları almak istemezsen yani para katabilirsen 1100 lg g flex 2 o fiyata indirme girdi
Hayir daha bugun baktim lg g flex yaziyordu sitesinde cin telefonlarininda arayuzleri muhtesem berbat kullanan arkadaslarim var deneme firsatim oldu xiaomi mi4 ü denedim berbat bir arayuzu var birde bu telefonlar halkinda tecrubem yok kolay bozulur filan ugrasmak istemiyorum sahsen
burda yaziyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Hocam orda lolipop yazıyor. Marshmallow değil

xmustx

xmustx

Üye
Parça tedariği yapamayacağın bir cihazı bırak almayı aramaya bile değmez.Sen şimdi haklı olarak bükülen telefon nasıl kırılacak falan da diyeceğin için; tartışmadan g flex 2 daha mantıklı bys

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Parça tedariği yapamayacağın bir cihazı bırak almayı aramaya bile değmez.Sen şimdi haklı olarak bükülen telefon nasıl kırılacak falan da diyeceğin için; tartışmadan g flex 2 daha mantıklı bys
Dostum kafam oyle karışık ki simdi kafamda belirledigim 2 model var biri xperia z2 biri de lg g flex alternarif ne alabilirim diye bakiyorum blackberry passport a baktim onunda fiyatlari su an yuksek en az 1300 mesela oda beni asiyor fiyatiyla zaten o kadar param olsa alacagim tek telefon galaxy note edge xperia z2 ninde isinmasinda suphe ediyorum cunku teknoseyirin incelemesinde cihazin isindigindan bahsediyorlar daha once xperia z kullandim guc tasarufunda cebimde yolda yururken isiniyordu telefon subway surf oynarken 80 dereceye cikti elimi acitacak kadar isiniyordu yani suya sok sogur muhabbetine hic girmeyelim dostum cunku her zaman suya sokucak halim yok ayrica suya kolay kolay sokamam cesaret edemem yani sony nin yaptigi terbiyesizligide aciklayayim sana su geciren xperia serileri icin yaptigi aciklama aynen su sekilde " biz su gecirmez demedik suya dayanikli dedik" simdi ben boyle bi firmanin telefonunu alirken bi 2 kere degil en az 100 kere dusunmeliyim ki alacagim telefon ikinci el olucak ama garantili olucak

xmustx

xmustx

Üye
Ben note 3 kullanıyorum 9005 modeli.temiz bulsan sana yeterli olmaz mı ?

• Beğen
Tepkiler: şerefli
şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Ben note 3 kullanıyorum 9005 modeli.temiz bulsan sana yeterli olmaz mı ?
elbette yeterli olur bomba gibi donanımı var ama sorun şurda şimdi note 6 gelicek yakında note 3 baya bi eskimiş olucak ve güncelleme problem olmuş olucak hani romlarla bi şekilde yazılım sorunu ortadan kalkar zira samsung için baya bi rom var zamanında note 2 kullandım kesinlikle pişman olmadım android 5.01 bile yüklediğimi hatırlarım note 2 ye de n9005 in fiyatlarına baktım 4g destekli olduğu için n9000 den pahalı temiz bi n90005 almak için en az 1100 lirayı gözden çıkarmam gerekir ki zira o fiyata daha yeni telefonlar alınabilir ama uygun fiyata bulursam alırım neden olmasın ama kafama takılan bi soru var pasaport kaydı ilerde silinr mi bana problem çıkarır mı imei sorunu ?

xmustx

xmustx

Üye
Hayır ve 1100'den daha ucuza da bulabilirsin.ben 5.1.1 sürümlü note 5 romu kullanıyorum her yönden süper.bu bakımdan yeterli gelebilir diye düşündüm.tabi karar senindir

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
beyler birde son kez sorcam lumia 1020 ye baktım özellikleri fena değil kamerası tasarımı filanda hoşuma gidiyo wp10 gelince de android uygulamalarınıda çalıştırcak ondan alsam nasıl olur

xmustx

xmustx

Üye
Wp kan kaybediyor.bence bulaşma..

• Beğen
Tepkiler: şerefli ve RetaXter
mcnpl4

mcnpl4

Üye
g2 g3 felan alirsin bulamazsan da

Üst Alt