LG-F500L Acil yardım beyler :(

Sponsorlu Bağlantılar

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
LG-F500L Acil yardım beyler :(
selam beyler elimde LG-F500L g4 model var telefon şarj alıyor dowland moduna gırıyor ..... telefon acılış ekranında kalıyor bataryayı cıkarıp taktıgımda telefon acılıyor uygulamalar yuklenıyor dıyor kendı kendıne tekrar reset atıyor telefon dowland modunada gırıyor bende lg stock room korea ve tr farklı ulkelerınkınıde ındırdım belkı 10 tane ulke ındırdım yok acılmıyor sureklı hata verıp duyruyor lg d4 drverlerı ındırdım lg flastoll ındırdım ama flash atmaya calısıyorum sureklı farklı farklı hatalar alıyorum

usb hatası verdı degıstırdım olmadı yazılımı atınca %60 katar gelıyor tekrar hata verıyoır resım yuklıcem bana yardım edersenız sevınırım arastırdım ana kart yanmıs dıyor kımısı anakart yanan telefon da telefon acılırmı arkadaslar şarj dowland moduna lg logosuna kadr gelırmı ? yardımlarınızı beklıyorum

piyanistkadir21

piyanistkadir21

Üye
Lg up tool ile flashlamayı dene

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
Lg up tool ile flashlamayı dene
cvp için tesekkurler ama sorun benim attıgım roomlarla ılgılı degılmıs kronık sorun ınternetten bıraz vıdeo ızledım telefonu ıstınca kurutma makınası ve sıcak havayla telefon acılıyor ama bır sure sonra yıne aynı işlemci ile alakalı servıse gonderdım tesekkurler cvp için

ibrother

ibrother

Üye
Kore modeline hangi servis bakar ki.

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Bnde de ayni sorun var anakartin değişmesi gerek

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi