LG, bu ürünle rakip olacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
LG, bu ürünle rakip olacak
[h=1]LG, MWC 2013’e iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Şirketin Barcelona’da tanıtmayı planladığı yeni akıllı telefonunun özellikleri şimdiden belli oldu gibi.[/h]
Son dönemde akıllı telefon pazarına yönelik iddialı adımlar atan ve üst düzey akıllı telefonlar duyuran LG, bu kapsamdaki çalışmalarını adeta Nexus 4ile taçlandırmıştı. 2013 yılında da bu yöndeki hamlelerini sürdürmekte kararlı görünen LG’nin ilk büyük planı, Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z, HTC M7 gibi modellere güçlü bir rakip hazırlamak.
Bu cihazın da büyük ölçüde Optimus G Pro adını alması kesinleşmiş gibi görünüyor. Üst düzey özelliklere ve dev bir ekrana sahip olması muhtemel cihazın bir takım özellikleri sızdırılmaya devam ediyor.
Ortaya atılan iddiaya göre LG Optimus G Pro’nun özellikleri şöyle olacak:
● 5.5inç 1080p HD AH-IPS ekran
● Qualcomm Snapdragon S4 Pro 1.7GHz dört çekirdekli işlemci
● 2GB RAM, 32GB dahili hafıza ve microSD bellek kartı yuvası
● LTE desteği, Bluetooth 4.0 ve GLONASS
● 13megapiksel çözünürlüğünde arka kamera ve 2megapiksel ön kamera
● 3140mAh batarya
● Wi-Fi Direct desteği
● Android 4.1 JellyBean işletim sistemi
Yaz başında satışa sunulabileceği konuşulan ancak öncesinde MWC 2013’t boy göstermesi muhtemel görünen akıllı telefonun Galaxy S4 paralelinde bir satış politikası ile karşımıza çıkması bekleniyor.​

Kaynak: mynet

Ocean258

Ocean258

Üye
telefon piyasası epey kızışacak anlaşılan LG'de büyük oynamaya kararlı anlaşılan :)

• Beğen
Tepkiler: Gggg1994 ve technoshark
enver_techno

enver_techno

Üye
Motor gibi mübarek :D Maşallahı var özelliklerin. Bundan bir tane almak isterim doğrusu :)

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim heyecanımı git gide arttırıyorsunuz dayanamayıp hemen alacağım bende LG Nexus 4 :)

• Beğen
Tepkiler: enver_techno
denizci35

denizci35

Üye
lg gercekten de iddaali telefonlar uretiyor rakiplerine fark atmamasi gibi bir duurum yok

enver_techno

enver_techno

Üye
Bir de güncellemeleri tam hızında verse inanın Samsung'u ikiye katlar..

denizci35

denizci35

Üye
bence lg guncellemelere artik daha bir onem verecek akilli telefon piyasasında daha yani olduğu için acemiliği ancak üzerinden atacak benden söylemesi

aslan25

Üye
L serisi türkiye de büyük rağbet görmüş.tüm L serisi cihazlar yok satmış.firma şimdi L serisinin 2.jenerasyonunu çıkartmaya hazırlanıyor.çıkış tarihi belli değil ama shiftdelete sitesine göre nisanda dünya ile aynı anda türkiye de satışa çıkacakmış.

Reayatr

Üye
sağlam tanıtım sayesinde S4 filan dinlemez

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
LG denildiği gibi birazcık güncellemeye önem verirse çok fark atar, ben çok memnunum kullanmaya da devam edeceğim..

Türkiye pazarında iyi yer tutmaları çok doğal uygun fiyatlar ile ürünlerini satıyorlar, ancak dediğiniz gibi güncellemeler biraz daha güzel olurda yemeyin de yanında yatayın havası :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...