LG BL40 New Chocolate Kullanıcılarından Bilgi Almak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
webplayer

webplayer

Üye
    Konu Sahibi
LG BL40 New Chocolate Kullanıcılarından Bilgi Almak istiyorum
Telefonun fiyatı düşmüş şu günlerde. 600 liraya yakın fiyatlarla alınabiliyor, eski fiyatına göre hayli düşük bir rakam. Kullananlardan bilgi almak istiyorum
Telefonu tavsiye eder misiniz, size göre iyi ve kötü yönleri nelerdir?
Alette tümleşik gps özelliği var mı? internete bağlanmadan gps kullanabilir miyiz yani uyduya bağlanarak?
Aletin işletim sistemi olmaması nasıl dezavantajlar doğuruyor? Alet için uygulama oyun sayısı ne kadar tahminim azdır ama merak ettim.
Fotoğraf ve video kaydı nasıl birer de örnek foto ve video koyarsanız sevinirim.
Yaz yaz bitmez kısacası kendiniz de eklemeler yaparak yardımcı olursanız sevinirim.

cebrailcinpolat

Üye
ınternetten aldım pişman oldum versıyon yukledım 10h dıye muzık klasornu acmıyor.gerıyede donmuyormus
servıse gıdecek yanı
dahılı gps var ama google maps var ınternet lazım
daha ayrıntılı kullanamadım.genel olarak yogun kullanım için ıdeal degıl gunde ıkı saat telefonla konusunca bu hıc fonksıyonel gelmıyor.
kamera ve vıdeo oynatım super muzık calarda supardı ama gıttı işte. dokunmatıgı cok hassas degıl yukleyebılecegın uygulama yok ınternetı bedava olanlar ıcın guzelbır telefon .guncelleme yapılmazsa tabı .
bunlar benım dusuncem lg yı karaladıgımdan degıl

webplayer

webplayer

Üye
    Konu Sahibi
ınternetten aldım pişman oldum versıyon yukledım 10h dıye muzık klasornu acmıyor.gerıyede donmuyormus
servıse gıdecek yanı
dahılı gps var ama google maps var ınternet lazım
daha ayrıntılı kullanamadım.genel olarak yogun kullanım için ıdeal degıl gunde ıkı saat telefonla konusunca bu hıc fonksıyonel gelmıyor.
kamera ve vıdeo oynatım super muzık calarda supardı ama gıttı işte. dokunmatıgı cok hassas degıl yukleyebılecegın uygulama yok ınternetı bedava olanlar ıcın guzelbır telefon .guncelleme yapılmazsa tabı .
bunlar benım dusuncem lg yı karaladıgımdan degıl

Anladım teşekkürler.
Donanımsız bir telefon gibi, özellik bakımından zengin değil, imaj isteyenlerin alabileceği şık bir telefon diyebiliriz kısaca. Zaten 600e yakın fiyatı var o civarda daha iyi telefonlar bulunabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt