leon mu astra hb mi i30 mu

Sponsorlu Bağlantılar

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
@TheFenomen
İşlemleri yaptik Haftaya sali kırmızı renkli leonum geliyor :)
Yarım edebildiysem ne mutlu bana :) Şimdiden hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin. Beyaz da alırsanız model yanında renkdaş da oluyoruz :)

Kırmızı kardeşim

Enes

Enes

Üye
Bu arada fiyat nedir ? Ne kadara mal olacak ? Ve Plus paket eklediniz mi ?

MaxipmaN

Üye
leonun içinde kalite algısı düşük ama i30a tercih ederim 1.2tsı ekonomik olur

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yenileri bilemem ama arkadaşım 1.6 full astrayı satıp 2008 leon aldı 15e astrayı satmıştı bundan 3 sene önce leonuda 28e almıştı çok pişman olmuştu hem astra daha seriydi hemde daha az yakıyordu üstüne para verip bi de bunu aldım dedi

• Beğen
Tepkiler: hasim38

MaxipmaN

Üye
Yenileri bilemem ama arkadaşım 1.6 fu ll astrayı satıp 2008 leon aldı 15e astrayı satmıştı bundan 3 sene önce leonuda 28e almıştı çok pişman olmuştu hem astra daha seriydi hemde daha az yakıyordu üstüne para verip bi de bunu aldım dedi
astra g kasa sanırım şimdilerde cd donanımlılar 17-18e gidiyor piyasa berbat bi de ikinci eli iyi leon 1.2tsı ise aslında astradan bir tık seri olması lazım turbodan dolayı

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada fiyat nedir ? Ne kadara mal olacak ? Ve Plus paket eklediniz mi ?

Ek bisey yok kardeşim orjinali ne ise o

60000÷1.45
40000 civarında aldik kardeşim
Sasirma otv indirim i ile aldım :)

Enes

Enes

Üye
Ek bisey yok kardeşim orjinali ne ise o

60000÷1.45
40000 civarında aldik kardeşim
Sasirma otv indirim i ile aldım :)
Şaşırmadım başta yazmıştınız zaten :) şu an ne kadar fiyat verdiklerini merak ettiğimden sordum. Mk3 kasa ilk çıktığında 52.800 e almıştık Plus paketle beraber. Zaten araç lansman paketli diye geçiyor. Ancak şu an 64.500. Ama şu var ki 60.000 diyorsanız onda plus paket yoktur. Led far ve sunroof yani

Enes

Enes

Üye
Yenileri bilemem ama arkadaşım 1.6 fu ll astrayı satıp 2008 leon aldı 15e astrayı satmıştı bundan 3 sene önce leonuda 28e almıştı çok pişman olmuştu hem astra daha seriydi hemde daha az yakıyordu üstüne para verip bi de bunu aldım dedi
Acaba atmosferik motora mı sahip turbolu mu ?

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
Şaşırmadım başta yazmıştınız zaten :) şu an ne kadar fiyat verdiklerini merak ettiğimden sordum. Mk3 kasa ilk çıktığında 52.800 e almıştık Plus paketle beraber. Zaten araç lansman paketli diye geçiyor. Ancak şu an 64.500. Ama şu var ki 60.000 diyorsanız onda plus paket yoktur. Led far ve sunroof yani

Yok sunroof ve led var plus pajet o ise var kardes aldigim yer arkadasin ksyseri inciroglundan aldim
Arkadas diodu ssna kiyak yapcam diye demekki dediği plus paket mis ssolsun :)
Yok sunroof ve led var plus pajet o ise var kardes aldigim yer arkadasin ksyseri inciroglundan aldim

Arkadasin derken satis müdürü yoksa inciroglu nere arkadas nere :) ;) :P

fk555897

fk555897

Üye
BakAlim bugun i30 teste gittim yarin astra ve leonaa gitcem yazarim yarin
Leon biraz daha sportif duruyor. Ama Astra daha kaliteli gibi. En çok çukurlarda verdiği konfora dikkat etmeni öneririm. Bir de test yaparken arabanın yana yatmamasına dikkat et. Aralarında en çok Astra'nın iyi olacağını düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: hasim38

MaxipmaN

Üye
Ötvsiz nasıl alınıyo biz de fokus alalım

Enes

Enes

Üye

Arkadasin derken satis müdürü yoksa inciroglu nere arkadas nere :) ;) :P
satış müdür arkadaş size 5.000 TL lik bir ikram nasıl yaptı meraktayım açıkcası :)

Üst Alt