leon mu astra hb mi i30 mu

Sponsorlu Bağlantılar

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
leon mu astra hb mi i30 mu
İyi günler
Seat leon 1.2 Tsi start stop dsg mi
Astra HB 1.4 enjoy active select mi
i30 1.6 gdi style at mi

Yardımlarınız icin TeşekkürlerÖTV indirimi ile alacağım

Hasand.

Hasand.

Üye
asstra bence onu al iclerınde dayanıklı o

• Beğen
Tepkiler: hasim38
Kingmortall

Kingmortall

Üye
seat leon tek geçerim

• Beğen
Enes

Enes

Üye
1.4 Tsı Leon mk3 kullanıyorum sorun söyleyeyim hakkında :)

fk555897

fk555897

Üye
Bence Astra 1.4 ama alabilirsen Seat Leon FR'de iyidir.

Enes

Enes

Üye
O motrla gdı i30 çekilmez hem yakıt hem performans.
Leon ve Astranın yanında çok çok hantal kalır

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
TheFenomepost: 7148728' Alıntı:
O motrla gdı i30 çekilmez hem yakıt hem performans.
Leon ve Astranın yanında çok çok hantal kalır
Haklisiniz astra agir basiyor yakit cok yakiyo ama turbo kitli lpg attiririm 10000 den sonra
Ama leon da yakit olarak bi yanim onda
Sanirim astra alicam saolun yorumlaruniz icin
Bence Astra 1.4 ama alabilirsen Seat Leon FR'de iyidir.
Fr ye gucum yetmez kardes

BelaMonte

BelaMonte

Üye
i30 bizde var çok güzel araba

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
Lpg ye baktım 2500 tl civari taktirsam mi[QUOTEsasa741, post: 7149170, member: 2212431"]i30 bizde var çok güzel araba[/QUOTE]
Teste gittim bugün Eledim onu kardes full yuk ile rampada yigiliyor bide lpgli dusun öldürür uzun yolda

Enes

Enes

Üye
Astra ve leon arasındaki seçiminize kaşmış artık. 1.2 leonun performansını soruyorsanız MQB platformuyla gayet güzel bi performans veriyo, ayrıca test de ettim yığılma vs. yok. Astra kilo bazında ağırlık olarak daha fazla leondan doğal olarak yakıtı fazla olacaktır ancak kalite hissi tartışılmaz. Ama Mk3 leonun kasa tasarımı da baktı mı bir daha baktırıyor insana :)

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
Astra ve leon arasındaki seçiminize kaşmış artık. 1.2 leonun performansını soruyorsanız MQB platformuyla gayet güzel bi performans veriyo, ayrıca test de ettim yığılma vs. yok. Astra kilo bazında ağırlık olarak daha fazla leondan doğal olarak yakıtı fazla olacaktır ancak kalite hissi tartışılmaz. Ama Mk leonun kasa tasarımı da baktı bir daha baktırıtor insana :)

Leon alirsam zaten lpg attirmam ama astra kesin 10000 den sonra

Enes

Enes

Üye
Valla benzine guc yetmez kardes s.ici 9.0 lt yakiyosa hele ;)
Fr alma planınız olsaydı eğer. 1.4 Tsı Fr 140bg Şehir içi 6.5-7. Şehir dışı 5.4 yakıt değeri elde ediyorum sport modda 9 litreleri görüyor bazen abanıyorum insanın canı istiyor kükretmek :) 1.2 Tsı daha az değerleri verecektir sanırım.

Leon tecrubelerim bunlar. Astra için çok bir şey diyemem.

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
Fr alma planınız olsaydı eğer. 1.4 Tsı Fr 140bg Şehir içi 6.5-7. Şehir dışı 5.4 yakıt değeri elde ediyorum sport modda 9 litreleri görüyor bazen abanıyorum insanın canı istiyor kükretmek :) 1.2 Tsı daha az değerleri verecektir sanırım.

Fr fiyatlarima bakmadım bi bakiyim fikrimi söylerim saol kardeşim
Fr fiyatlarima bakmadım bi bakiyim fikrimi söylerim saol kardeşim

Kardeşim onlar 3 kapı imis biz 5 kapi istiyoruz :)

Leon sc mi düz mu kardes

fk555897

fk555897

Üye
Haklisiniz astra agir basiyor yakit cok yakiyo ama turbo kitli lpg attiririm 10000 den sonra
Ama leon da yakit olarak bi yanim onda
Sanirim astra alicam saolun yorumlaruniz icin
Fr ye gucum yetmez kardes
Normal'ini al o zaman. Style'ı ama LED paketini almanı öneririm. LED'siz çok da işe yaramıyor.

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
Enes

Enes

Üye
@hasim38 5 kapılı mevcut. Bu değerlerim 5 kapılıya ait. Ayrıca sc ile 5 kapılı arasında motor farkı yok yakıt değerleri yakın olacaktır

Son düzenleme:
hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
@hasim38 5 kapılı mevcut. Bu değerlerim 5 kapılıya ait. Ayrıca sc ile 5 kapılı arasında motor farkı yok yakıt değerleri yakın olacaktır

Leon fr 1.4 alıyorum herkese teşekkürler özellikle
@TheFenomen :)

• Beğen
Tepkiler: Enes
Enes

Enes

Üye
Leon fr 1.4 alıyorum herkese teşekkürler özellikle
@TheFenomen :)
Yarım edebildiysem ne mutlu bana :) Şimdiden hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin. Beyaz da alırsanız model yanında renkdaş da oluyoruz :)

• Beğen

Üst Alt