Lenovo z580 hk lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecel54

ecel54

Üye

samsung kasayı zaten yapamıyor ama dikkatli kullandınmı iç donanım olarak iyi hangi seri var np550 trmi?

np550p5c s04tr. Bataryayi genellikle çıkartıp takarım geçen gün bi baktım bataryanın kenarı kırılmış. Nasıl kırıldığını anlamadım :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
lenovo z580 kronik sorunları var. ekranda dalgalanma wifi de kopmalar.
ben önermiyorum.

JohanGielen

JohanGielen

Üye
    Konu Sahibi
lenovo z580 kronik sorunları var. ekranda dalgalanma wifi de kopmalar.
ben önermiyorum.

İnternette o kadar yorum okudum ilk defa sen söyledin eğer dediğin gibiyse Asus daha mantikli peki performansını nasıl

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
İnternette o kadar yorum okudum ilk defa sen söyledin eğer dediğin gibiyse Asus daha mantikli peki performansını nasıl

çok sık görülmüyor ama o ihtimalide göz önüne almak gerekir.
sikayevar.com sitesinden z580 ın sorunlarına bakabılırsın

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

np550p5c s04tr. Bataryayi genellikle çıkartıp takarım geçen gün bi baktım bataryanın kenarı kırılmış. Nasıl kırıldığını anlamadım :D

alacaktım ondan iyiki almamışım s05tr daha iyi ama donanım olarak :) samsung kasada pek başarılı değil evet donanım olarak sorunsuz tabiki her marka gibi sorun çıkarıyor ama o kadar kötü değil.

manialog

manialog

Üye
ben z570 olani kullaniyorum ozellik kasa donanim bbenzer seninki win 8 olani ben cok memnunum isinma cok az saglam kasa kullanisli ek uygulamalari var fiyati da iyiyse oneririm

ecel54

ecel54

Üye

alacaktım ondan iyiki almamışım s05tr daha iyi ama donanım olarak :) samsung kasada pek başarılı değil evet donanım olarak sorunsuz tabiki her marka gibi sorun çıkarıyor ama o kadar kötü değil.

ben beğendim cihazı gayet güzel fakat 5400 rpm kötü olutor. İleride SSD alırsam çok daha güzel olacak :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt