Bu laptop kaç liraya satılır arkadaşlar ?

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Selâmün âleyküm arkadaşlar. Elimde Lenovo IdeaPad 320 var. Ekranı 15 inç, mat. Dış tarafında ufak tefek çizikler var. Garantisinin bitmesine günler kaldı. İçerisinde;
• 8'inci nesil Intel Core i5 işlemci
• 12 GB RAM,
• AMD Radeon 530 ekran kartı,
• 1 TB hard disk, mevcut.
Şu anki ihtiyaçlarımı akıcı olarak karşılamadığı için inşâAllah satıp daha üst seviye bir laptop almak istiyorum. Piyasaya pek hâkim olmadığım için size sormak istedim. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim 😊

PALA.

PALA.

Üye
Aleykümselam. Şuan piyasa uçuk. Temizse 2 bin civarı olabilir ama piyasasını tam bilmiyorum.
Akıcılıktan kastınız oyunlarsa ekran kartının sınırlarına takılıyor olabilirsiniz. Yok mesele oyun değil derseniz bir tane ssd uçurur.

• Beğen
Tepkiler: Morpheuz
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aleykumselam 2 2.5 Üstü Rahat

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
1.500-1.750

Hasand.

Hasand.

Üye
2 -2.5 üstü rahat eder
Mesaj birleştirildi:

Aleyküm selam

• Beğen
Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Aleykümselam. Şuan piyasa uçuk. Temizse 2 bin civarı olabilir ama piyasasını tam bilmiyorum.
Akıcılıktan kastınız oyunlarsa ekran kartının sınırlarına takılıyor olabilirsiniz. Yok mesele oyun değil derseniz bir tane ssd uçurur.
Aleykumselam 2 2.5 Üstü Rahat
2 -2.5 üstü rahat eder
Mesaj birleştirildi:

Aleyküm selam

EyvAllah arkadaşlarım, teşekkür ederim 😊
Mesaj birleştirildi:

EyvAllah kardeşim ✋🏻

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve Hasand.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt