Lenovo Vibe S1 ANA KONU ( Çift Ön Kameralı )

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Yukarıda belirttim Xperia C4 kullanıyorum sizin cihaz daha performanslı olacaktır bi kaç videosuna baktım kamera çekim hızı çok iyi ön kamerasını özellikle baya beğendim.
İnşallah :) merak ediyorum ürünü kamerasını felan

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Takipteyim bekliyorum yorumlarını
Tabiki ürün iki gün e kadar gelir dediler bende donanımı yönünden bilen kişilerden bilgi almak istedim bu özelliklere eş deger telefon sizce hangisi yani samsung htc lg gibi telefon markalarından hani zamanında ben htc one x plus i aldığımda türkiyede 2000 tl idi ben yurt dışından getirttim tabiki ama o zamanlar general mobile discovery çıktı htc one x plus ve samsung galaksi s3 ile aynı özelliklerde idi ama 800 tl idi o yüzden merak ettim

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence lenovo p1 daha mantıklı. Ama buda güzel cihaz pekte bilmiyorum. Mtk birsürü işlemci çıkardı hepsini birbirine karıştırmaya başladım :D

Emre

Üye
Hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: emreli01
kadikoy

kadikoy

Üye
tlf çok şık,fiyat 3gb için oldukça iyi,bataryası değişebilen olsaydı çok daha iyi olurdu .
hayırlı olsun .

• Beğen
Tepkiler: emreli01
kadikoy

kadikoy

Üye
asus zenfone selfie 3gb ram 32 gb hafızalı geliyor 1299tl
fakat ekran 5.5 inch biraz büyük,vibe s1 gerçekten şık..

kadikoy

kadikoy

Üye
görüntü ve estetik yok fakat kolay kullanışlı denedim bataryasıda çıkıyor.
düşünce kolay kırılmaz:)))

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
BENİM MERAK ETTİGİM ACABA PİYASADAKİ HTC SAMSUNG LG MARKALARINDAKI HANGİ TELEFONLA EŞ DEGERDE ?????

kadikoy

kadikoy

Üye
bana göre htc ve lg den iyidir,samsungun 3gb ramlısı zaten s6 oda pahalı.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
????

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
İki güne elime geçer telefon hakkında bilgilendirme yaparım

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
VEEEEEEEEEEE SONUNDA TEKNOSA YAPACAĞINI YAPTI ÜRÜN 3 GÜN İÇİNDE GELİR DEDİLER 3. GÜN BUGÜN GİTTİM SİPARİŞ VERDİKLERİ ŞUBE DE KENDİNE GELECEK ÜRÜNÜ ADANAYA GÖNDERECEKMİŞ YANİ ARAYIP ADANA ŞUBESİNE İSTEDİKLERİ ÜRÜN İSTEDİKLERİ ŞUBEYE BİLE GELMEMİŞ TEKNOSANIN BÜYÜK BÜYÜK MALLIGI EVET MALLIGI ŞAKA GİBİ VE GELMEMİŞ

ŞİMDİ SORUYORUM ARKADAŞLAR İPTAL ETTİREYİMMİ PAZARTESİ GÜNÜ BELLİ OLUR SİZ YİNE BANKAYLA GÖRÜŞME YAPIN DİOLAR KARTA KESİM YAPTIRDIM BİRDE BEN BÖYLE BİR SAÇMALIK GÖRMEDİM ADAMLAR HEM KESİMİNİ YAPIYORLAR HEMDE PAZARTESİDE GELMEYEBİLİR DİOLAR DALGA GEÇER GİBİ :off::off::off::off::off::sinir:sinir:sinir:sinir:sinir:sinir:sinir SİZCE NE YAPMALIYIM

Üst Alt