Lenovo Vibe S1 ANA KONU ( Çift Ön Kameralı )

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo Vibe S1 ANA KONU ( Çift Ön Kameralı )
**---** ARKADAŞLAR TELEFONU 1300 YE ALMIŞ BULUNMAKTAYIM SORMAK İSTEDİGİNİZ MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR VARSA SORABİLİRSİNİZ **---**

√√√√ √√√√ -- TELEFONUMUN ANTUTU TEST SONUC RESİMLERİ -- √√√√ √√√√

----------Telefon boşta iken RAM--------

-:- Telefon Hakkında Yorumlarımi Bekleyenler İ Yazıyorum -:-

Telefonu 3 gündür kullanıyorum şöyle söyleyim bataryası 1 günü çıkarıyor rahat donanım yönünden gerçekten çok iyi ben bundan önce HTC one x plus kullaniyordum şimdi buna geçtim emin olun hiç pişman değilim kamerası muazzam ışık alarak resim cekiyor internette gezinmeler olsun uygulamar arası geçişler olsun mükemmel 3 GB RAM öyle güzel iş yapıyor ki anlatamam telefonun en sevdiğim yanından biri ısınma yok kesinlikle HTC yaptığım işlemlerde bundada yapıyorum o belli bi noktada sonra arkası isiniyordu bunda böyle birşey yok ikinci sevdiğim yönü telefonun muazzam bir ses yüksekliği ve netliği var son seste acayip ses çıkarıyor telefon onun dışında telefonu herhangi bir telefonla yanyana getirmediginiz surece farkı anlamazssinz belki ama ben lenovo s90 ile ekran kıyaslaması yaptığında s90 ppi 200 kusur bunun ki 400 kusur olmasına rağmen lenovo s90 nin ekranı buna karşın renkleri daha dolgun veriyor daha canlı veriyor da olsun resimde olsun fark bariz belli oluyor bu güncelleme ile çözülecek birşey mi bilemem ama renk dolgunluğu hoşuma gitmedi kamera yönüne gelirsek arka kamera ve öndeki çift kamera işini iyi yapıyor göze hoş gelen bir görüntü veriyor tasarım yönünden gerçekten süper yapmışlar yandan gorunutusu telefonu olduğu incelikten daha ince gösteriyor ve sağlam bir kasaya sahip diyebilirim

Marshmallow Android 6.0 = Haziran Ayın da Verilecek Resmi DUYURU

-----------------------------ÖZELLİKLERİ----------------------------

Ekran: 1080 x 1920 piksel, 5.0 inç IPS ekran, Corning Gorilla Glass 3

İşlemci: 8 çekirdekli 1.7 GHz ARM Cortex-A53 64-bit CPU

Chipset: MediaTek MT6752

İşletim i: Android 5.0 Lollipop İşletim Sistemi

Ram: 3 GB

Dahili Hafıza: 32 GB Dahili Bellek

Ön Kamera: 8 MP + 2 MP (Çift ön/selfie kamerası)

Arka Kamera: 13 MP, 4128 x 3096 piksel, faz algılama, focus, çift LED

Flaş Pil: Li-Po 2500 mAh tümleşik batarya

Ebatlar: 143.3 mm x 70.8 mm x 7.8 mm Ağırlık: 132 g

Renkler: Beyaz, Mavi

Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n, dual-band, WiFi Direct, hotspot DLNA: –

Hafıza Kartı: microSD kart ile harici bellek 128 GB’a kadar yükseltilebiliyor

Sensörler: Accelerometer, proximity, compass

GPS: A-GPS

Veri sı: 3G / 4G (LTE)

Bluetooth: Var – v4.0

SIM: Nano-SIM kart (Çift SIM kartlı)

Son düzenleme:

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep bravo :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Alabilirsin tabiki ama onun yerine xiaomi Mi4 te düşünebilirsin

byAndroid

byAndroid

Üye
Görüşlerini yazarsan buraya

• Beğen
Tepkiler: emreli01
byAndroid

byAndroid

Üye
Güzel cihaz ram 3 gb olabilirdi onun haricinde güzel gözüküyor herşey yeterli

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Özellikler benim c4 ile neredeyse aynı sadece bunun 3gb rami varmış birde 32 gb hayırlı olsun mtk6752 ye 5.1 vermediler 5.0 da bazı sorunlar çıkabilir direkt 6.0 gelecek bakalım

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Özellikler benim c4 ile neredeyse aynı sadece bunun 3gb rami varmış birde 32 gb hayırlı olsun mtk6752 ye 5.1 vermediler 5.0 da bazı sorunlar çıkabilir direkt 6.0 gelecek bakalım
C4 nedir ustam

Evet dediğiniz gibi 5.0 var ve lenovo marshmelow u vereceğini duyurdu telefona işlemci olarak nasıl ve grafik çipi. Sizce

smh60

smh60

Üye
C4 nedir ustam

Evet dediğiniz gibi 5.0 var ve lenovo marshmelow u vereceğini duyurdu telefona işlemci olarak nasıl ve grafik çipi. Sizce
Xperia C4, bence gayet iyi iş çıkarmış mtk günlük kullanımda kamerada Vs. ısınma gibi sorunlar hiç yaşamadım oyun performansı da gayet yeterli ama 5.0 sorunlu bi sürüm denilebilir ufak tefek sorunları çıkabiliyor 5.1 verilmedi direkt 6 gelecek daha iyi olacağını umuyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Umarım Batarya Üzmez Hayırlı Olsun

smh60

smh60

Üye
Batarya üzebilir onu eklemeyi unutmuşum belki Vibe S1 de yoktur ama bende telefon boştayken inanılmaz şarj harcıyor greenify + stamina mod ile zar zor indirdim ama hala olması gerekenden yüksek buna rağmen 4-5 saat ekran süresi alıyorum

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Xperia C4, bence gayet iyi iş çıkarmış mtk günlük kullanımda kamerada Vs. ısınma gibi sorunlar hiç yaşamadım oyun performansı da gayet yeterli ama 5.0 sorunlu bi sürüm denilebilir ufak tefek sorunları çıkabiliyor 5.1 verilmedi direkt 6 gelecek daha iyi olacağını umuyorum.
İnşallah lenovo s90 ni kardeşime aldık çok akıcı ve hızlı tasarım yönündende on numara die lenovoya yöneldim şuan kullandığım htc One x plus eskidi haliyle o yüzden lenovo u tercih ettim internette araştırmalarıma bakaraktan güzel telefon ama fazla karsilastirilmis video bulamadım

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo vibe p1 ile karıştırdım ben. Sizinki s1 miş. Felan değil güzel cihaz kaç paraydi
Fiyatı teknosadan aldım 1.300 e aldım performans yönünden hangi telefona eş deger acaba

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Batarya üzebilir onu eklemeyi unutmuşum belki Vibe S1 de yoktur ama bende telefon boştayken inanılmaz şarj harcıyor greenify + stamina mod ile zar zor indirdim ama hala olması gerekenden yüksek buna rağmen 4-5 saat ekran süresi alıyorum
Sizin telefon nedir ustam ?

smh60

smh60

Üye
Sizin telefon nedir ustam ?
Yukarıda belirttim Xperia C4 kullanıyorum sizin cihaz daha performanslı olacaktır bi kaç videosuna baktım kamera çekim hızı çok iyi ön kamerasını özellikle baya beğendim.

• Beğen

Üst Alt