lenovo Laptop Açılışında Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

dayannight

dayannight

Üye
    Konu Sahibi
lenovo Laptop Açılışında Sorun
lenovo laptop da açılışta windows başlatıyor yazısında bekliyor.Başlangıç onarma yaptım düzelmedi.Masaüstüne geçmiyor.Sorun ne olabilir?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Format atmayı denedin mi kardeşim iki seçenek var ya windows tamamen çökmüştür ya da hdd problemlidir ama %90 windows gitmiş kardeşim.

dayannight

dayannight

Üye
    Konu Sahibi
Format atmayı denedin mi kardeşim iki seçenek var ya windows tamamen çökmüştür ya da hdd problemlidir ama %90 windows gitmiş kardeşim.
denedim format atıyorum düzeliyor sonra tekrar aynı hatayı veriyor.Sürekli format atmak zor oluyor.Hdd ye baktım sorun yok gibi tam olarak hdd den sorun olduğunu nasıl anlaşılır?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Eğer açılışta windows yazısı çıkmaz ise boot hatası verirse hdd. Format atarken C ve D yi görüyorsan hdd de sorun yoktur

dayannight

dayannight

Üye
    Konu Sahibi
Eğer açılışta windows yazısı çıkmaz ise boot hatası verirse hdd. Format atarken C ve D yi görüyorsan hdd de sorun yoktur
açılışta windows başlatılıyor yazısında kalıyor.Boot ve mavi ekran hatası yok.Formatta C ve D yi görüyor.Sorun başka yerde o zaman

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sorun bariz windows da fakat nasıl çözebilirsin görmeden bişey diyemem. Sen iyisi garantiye yoksa bilgisayarcıya götür sorun büyümeden

Üst Alt