Legend Online Classic 1.0.3

Sponsorlu Bağlantılar

erhan6erhan

Üye
    Konu Sahibi
Legend Online Classic 1.0.3
Almanyada Yasiyorum ve Legend online classic mobil Uygulamasi ülkemde kullanilamiyor..bunun icin internetten apk indirdim ama bugun güncelleme gelmis....
Bana Legend online Apk 1.0.0 (Yeni sürümünü) Linkini verirseniz cok mutlu olurum..duaciniz olurum Lütfen Acil...server 5 te 1.siradayim..para yatirdim oyuna
TesekürlerNe olursunuz..Google play storeden legend online classic uygulamasini apk Linkini koyun lütfen

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap

erhan6erhan

Üye
    Konu Sahibi

Amedly Fatih abi..bana APK lazim google play storeden indiremiyorum cünkü ülkemde kullanilamiyor Diyor bunun icin apk lazim yalvaririm ne olur yardimci ol

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Amedly Fatih abi..bana APK lazim google play storeden indiremiyorum cünkü ülkemde kullanilamiyor Diyor bunun icin apk lazim yalvaririm ne olur yardimci ol

Oyunla işim olmadığı için hiç anlamıyorum.
Ben de senin gibi googleden bakıyorum.
:)

liz912

Üye
banada lazım apk ya arıyorum dünden beri yok google playden cihazınız sürümle uyumlu degldir diyor:S yardım edin

Son düzenleme:

erhan6erhan

Üye
    Konu Sahibi
türkiyeden birisi Legend online telefouna indirsin sonra...APK tool uygulamayi da indirip acsin oradan legend online stiklayip "SEND APK" deyip emailime linki yollasin "YALVARIRIM"

liz912

Üye
sürüm inse yapacagım benim de olmuyor apk bulursanız banada yollarsınız sevinirim.

liz912

Üye
ben izmirde yasıyorum google play cihazınız sürümle uyumlu degildir diyor apk lazım yani banada server 3 teym bende

erhan6erhan

Üye
    Konu Sahibi
tm bulursam link atarim online ol

liz912

Üye
tamam dün hiç uyumadım ugrastım olmadı güncellestrme yapmıyor tablet çözemedimbulursan haber ver lütfen

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bunu deneyin

liz912

Üye
legend online classic 1.0.3 sürümü apk lazım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
peki bu doğru sanırım

liz912

Üye
exe diyor ama

liz912

Üye
açmıyo apk degil

liz912

Üye
verirmisin banada lütfenbenim fazla vaktim yok cabuk yollarsan sevinrim geceden beri uyuyamadım yapcam diyedaha inmedimi kardes yaoldumu haber bekliorumdaha cokmu var yaaa
Kardes buldum ben xD
benim oyun yüklensin link attarim sana...türkiyeden Akrabam indirdi apk ALMANYAYa bana yollayi linki
agaç oldum burda kardes yüklyip dinlenecem acele edermisin.

Üst Alt