Legend Online Classic aAPK lazım çok acil

• 17 Ağustos 2014
  • 16449 Okunma
  • 38 Cevap

1. Arkadaşlar Legend Online Classic adlı yeni bir oyun çıkmış. Telefonuma Google Play de hata var diye o uygulamayı yükleyemiyorum. Acil uygulamanın APK si lazım. Yadımcı olursanız sevinirim. Uygulamanın Google play adresi >>> Legend Online Classic - Google Play'de Android Uygulamaları

İlginiz için çok teşekkürler şimdiden :D

Arkadaşlar uygulama GooglePlay de yok eğer yükleyebiliyorsanız uygulamayı telefonunuza veya tabletinize yükleyin. Daha sonra AppBackup&Restore uygulamasını cihazınıza yükleyin ve uygulamanın APK sını AppBakup&Restore ile ayırdıktan sonra bana gönderin. Yapanın elleri dert görmesin şimdiden App Backup&Restore Google Play adresini altta yazdım.

App Backup & Restore - Google Play'de Android Uygulamaları

Yazan: canersonmez94
  2. canersonmez94 bunu beğendi.
  3. Oas dan mi oynuyorsunuz

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. ben oynamıyorum da arkadaş istedi diye indir apk verdim

5. Kardeşim çok teşekkürler yardımın için. Teknoloji konusunda yardıma ihtiyacın olursa bana facebook.com/canersonmez94 sayfamdan ulaşabilirsin. Özellikle telefon falan almayı düşünürsen yada teknoloji ile alakalı bir soru sormak istersen severek cevaplamaya çalışırım. Tekrar teşekkürler.

6. Android sürümun kac acaba

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Rica ederim
    Sağol

8. Bana Acilen Legend online 1.0.3 yeni sürümü lazim lütfen acil ülkemde indiremiyorum

9. Merhaba Mahir, senin verdiğin apk yı kurdum oynuyordum, bende tab4 var ve uyumlu değil. Yeni güncelleme geldiği için uyumlu olmadığından güncelleme yapamıyorum. Yeni sürümün apk sını temin edip göndermen mümkün mü? Şimdiden kolay gelsin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Slm hilesini bilen varsa yardimci olsun bende bikac tane bug hilesi var karslkli yardimm

HTC ile gönderdi
  11. Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Büyük olasilikla... yanlis server giris yaptin veya yanlis sifre giriyon....ben Karakterime girdim

13. Kardes nedir oynun bugu
    ---
    Kardesim legend online classic hilesi yokmu

Samsung ile gönderdi
  14. Oyunun apk si zor bulunuyor bir de hile mi ariyon yaa

Samsung ile gönderdi
  15. Erhan saolasin yeni karakter acarak hallettim

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Bug yapiyolar muhakkak vardır açığı

Samsung ile gönderdi
  17. Yeni surumun apk verebilirmisiniz

Samsung Tablet ile gönderdi
  18. En üste bak 1.0.3 sürümün linkini verdim indirebilirsin...
    Jet Film izle -> Film adresime 10 saniyelik girermisiniz

Sortlu_kral bunu beğendi.
Yüklüyor...
21/10/2018 - 07:24