Led Serie by najanaja

• 13 Ekim 2012
  • 1729 Okunma
  • 38 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nihayet bitirdim :) Umarım harcadığım emeğe değmiştir ve beğenirsiniz.

İÇERİK :

4 Farklı renk seçeneğiyle toggle paketi
    ------------------------------------
    Radyo Kullanarak Çal
    Bluetooth
    Mobile İnternet
    Network 3G
    Dlna
    Nfc
    Sessiz
    Mobil Veri İzleyici
    Wi-Fi
    ---------------------
    Not Defteri Widgeti
    Dijital Saat Widgeti
    Avkon2 (editlenmiştir)
    Müzikçalar Widgeti.

...GÜLE GÜLE KULLANIN ARKADAŞLAR...

Yazan: najanaja

Led Serie by najanaja İndir

jatvalca, yutkun, kartal076 ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler, başarılı :oke:

najanaja bunu beğendi.
  3. teşekkürler bir şey sormak istiyorum 3g aç kapa widgetinde neden 3g açılmıyor da çift moda gidiyor? Bu da öyle mi

najanaja bunu beğendi.
  4. teşekkürler özellikle notlar widgeti hoşuma gitti :)

najanaja bunu beğendi.
  5. Rica ederim :)

6. hocam emeğine sağlık aynen notlar widgeti süper olmuş.

najanaja bunu beğendi.
  7. ben öle widget görmedim hiç açıkçası benim yaptıklarım direkt 3g yi açar ve kapar çift moda gitmez :oke: Rica ederim.

- - - Eklendi - - -

Rica ederim kardeşim beğendiğin sadece notlar widgetiyle sınırlı deildir umarım :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim kardeşim beğenmenize sewindim :)

8. Faruk abiye takılıyordum meego widgetlerinden vazgeçmiyor diye şimdi ben de bırakamıyorum :ehe ama ellerine sağlık çok güzeller :oke: Nameless abi :tebessüm:

najanaja bunu beğendi.
  9. Tabiki sadece notlar widgeti değil sadece bak özellikle dedim yani diğerleride hoşuma gitti ama notlar widgeti daha çok gitti anlamında:)

najanaja bunu beğendi.
  10. açıkçası meego aklımın ucundan bile geçmedi amacım ona benzetmek bile deildi sadece aklıma kare şeklinde efektli bi set yapmak geldi şimdi sen söleyince bakıyorumda gerçekten ona benzemiş :) rica ederim kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Anladım kardeş takılıyorum sadece merak etme :) beğenmene sewindim güle güle kullan.

- - - Eklendi - - -

Anladım kardeş takılıyorum sadece merak etme :) beğenmene sewindim güle güle kullan.

11. yanlış anlattım veya sen yanlış anladın :)
    diyorum ki Faruk abi sürekli
    http://www.maxicep.com/symbian-3-widget/meego-v2-toggle-skin-by-sever5187-667156.html
    buradaki widgetleri kullanıyor diye takılıyordum artık ben de bunları kullanıyorum demek istemiştim :)

najanaja bunu beğendi.
  12. Sağol dostum:)

najanaja bunu beğendi.
  13. haa :) zaten doğru ya kare ikonlar windows phone daydı :) ben bazan yanlış anlyom böle işte :) aslında android yeşili ve kırmızı yapacktım ama arka fonda kırmızı ve yeşil olduğu için renk uyumsuzluğu oldu o yüzden dier iki rengi silver ve orange yaptım :) herkes hep lumia mavisi istediği için onuda yaptım :) aslında saat çok basit kaldı ama 2 gündür bunlarla uğraşıyorum :) o yüzden biraz sıkıldım artık oda öle olsun dedim belki bu haliylede beğenirler die :)

14. ben de silveri beğendim tekrar hepsine baktım da gayet güzeller tekrar tebrikler ve teşekkürler ben de denemiştim widget yapmayı bayağı uğraştırıyorlar

najanaja bunu beğendi.
  15. Teşekkür ederim kardeşim. Sen ne diosun pc masaüstünü görmelisin bi ton mif ve svg doldu :) bi temizlik yapayım artık. eh bi süre widget çıkarmam kafam şişti walla :) renk seçeneğide sunam die çok çeşit yaptım bunlar kafamı allak bullak etti açıkçası :)

16. adobe illustrator mu kullanıyorsun peki

17. ewet ama bence muhabbete çevirmeyelim yine :) yoksa bu konu da uzaaar gider :)

18. tamam ama dışarıdakiler merak ediyordur bu da ne ne konuşmuşlar bu kadar diye :)

najanaja bunu beğendi.
  19. orange set güzel olmuş notlarda aynı şekilde hoş duruyor bu renkte birde avkon yapsan tam takım olur

najanaja bunu beğendi.
  20. walla dedim gibi bi sürü svg ve mifle uğraştım bide avkon için renk seçeneği yapmayı gerek duymadım zaten yeri bile deil o sadece extrası oldu aslında o pilin içi mavi tonda olmalıydı :) ama daha çok griye kaçmış küçülünce :) bence böle de güzel durmuş bitek arama butonundan emin olamadım açıkçası :) sabredemedim biran önce paylaşıma sunmak istedim ondan acele ettim biraz :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/12/2018 - 02:01