lcg photobook un deneme sürümü olmayan sertifika istemeyen kullanabilecegim bi program varmı burada.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halil_4359

Üye
    Konu Sahibi
lcg photobook un deneme sürümü olmayan sertifika istemeyen kullanabilecegim bi program varmı burada.
Herkese selam Arkadaşlar. S60v3 te yeniyim.sertifika sorunundan başım döndü artık. Teli hacklemeye çalıştım tel hiçbirseye izin vermiyor. her yüklemeye çalıştığım şeyde sertifika sorunu. lcg photobook u kullandım döneme sürümü bitti simdi çalışmıyor. Buradan ne kadar photobook varsa denedim ama malesef olmadı. Bu smartmovie gibi sertifika istemeyen deneme sürümü olmayan bi photobook yokmu burada acaba. Ya arkadaşlar ben bu teli bi telefoncuda hackletemezmiyim acaba. Yardımlarınız için Şimdiden çok teşekkür ederim.

dj eşref

Üye
kardes ılk once senın dedıgın programı hıc kullanmadım ne ıse yarıyor onuda bılmıyorum neyse hemen telın ınternetınde arattırdım buldum programıda tele yukledım sonra o programı tele kurdum sımdı calısıyor ama ne ıse yarıyor bılmem sadece resımlerımı gosterıyor bır acıklarmısın sımdı senın telefona bakalım suan telden yazdıgım ıcın senın telın modelını goremıyorum sen dedıklerımı sırayla yap tamam mı MENU/ARACLAR/AYARLAR/BAGLANTI/PAKET VERI/ERISIM NOKTASI/KUCUK HARFLE internet YAZ/YAZDIKTAN SONRA KOMPLE CIK/TEKRAR DENE bunları yap eger gene olmazsa mesaj yaz yardımcı olurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt