LCG Jukebox v2.72 Signed (Tam Sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

hsn6262

hsn6262

Üye
''
yeni link
:
'' bu linkte ölmüş...

svestic

svestic

Üye
link ölü acil yardım

Astrosman

Astrosman

Üye
Link ölü

devinaski

Üye
..:(

koray777

koray777

Üye
Arkadaşlar bu program çalışmıyor ama sanki herşey yolundaymış gibi konunun hala var olması bi yana hala daha üst sıralarda. neden gereği yapılmaz anlamış değilim gördükçe insanın siniri bozuluyo çalışmıyo işte kardeşim neyi zorluyosunuz neyin mücadelesi bu?

devinaski

Üye
.:|

koray777

koray777

Üye
arkadaşım moralin ve sinirin bozulmasın asla.günlerdir uğraş sonunda orjinal jukeboxu ledim.bir konu açıcam buralara.tek ikon halde ve internet radyosu hatası almadan kullanıyorum.burdaki verilen lı link hatalı program.sen şimdilik 2 ikonluyu kullan.biraz bekle benim yöntemle seviniceksin.
hadi bakalım kardeş aldık gazı bekliyoruz :D

devinaski

Üye
....//....\\....

devinaski

Üye
:\ :/

Buhara15

Üye
teşekkürler arkadaşım da biraz karışık olmuş bide şu program linklerini de buraya yükleyebilsen çok iyi olacak

devinaski

Üye
......

• Beğen
Tepkiler: q.met

Buhara15

Üye
eyvallah kardeş... Ben daha önce 5800 da yapmıştım olmuştu ama n8 de olmadı bi daha bakayım :) ALLAH razı olsun ilgin için...

devinaski

Üye
::)

unutma007

Üye
e6 00 da denendi mükemmel çalışıyor aga Türkçe desteğide süper olmuş

e6 kullananlar için sonraki şarkı ''n'' harfindededir

eline sağlık

serbest888

serbest888

Üye
program 3 sn sonra kendini kapatıyor bilgisi olan var mı?

devinaski

Üye
program 3 sn sonra kendini kapatıyor bilgisi olan var mı?
evet 2 ikonluda bi zamandan sonra birtliyo fail veriyo.bir hacker arkadaş bulup şu programi free ücretsiz hale getirmek lazim.epi topu 700 kilobaytlik bi proyu nasi olurda parçalayamayiz.bi çinliler kadar olamicaz mi ya hu?

serbest888

serbest888

Üye
evet 2 ikonluda bi zamandan sonra birtliyo fail veriyo.bir hacker arkadaş bulup şu programi free ücretsiz hale getirmek lazim.epi topu 700 kilobaytlik bi proyu nasi olurda parçalayamayiz.bi çinliler kadar olamicaz mi ya hu?
:alkis VALLA DOĞRU

ozkancaan

ozkancaan

Üye
eywallah kardeşim n70 de kullanıyordum harıka bi pro c6-01 aldım uygunu varmıdır dıye dusunuyordum herşeyiyle güsel türkçeye felan cevrılmeye gerek yok :)

Yalnız proyu yukluyorum 1 kacgun kullandıktan sonra kendı kendıne kapanıp duruyor sarkı ekleyınce kapatıyor kendını...

FIRAT KANTARCI

Üye
c601 de prg kitleniyor bir süre sonra :/ arkadaşlar

coolhot

Üye
ya nokia playlistimdeki sarkilarin tamamini gormuyor sadece 50 sarkim cikti playlistinde digerlerini nasil atabiliriz??

Üst Alt