LCG Jukebox v.2.71 unsigned Kırık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
LCG Jukebox v.2.71 unsigned Kırık

Kırık versiyon.bu pogramla müzik menünüzü düzenleyebiliyor ve müzikle ilgili birçok şey yapabiliyorsunuz.

Manage playlist - add, remove, delete, load or save, and more
10-band equalizer with manual adjustment or predefined presets
Sleep timer, switching off player after desired time. Fall asleep with music!
Search album art image on the Internet and view in built-in image viewer
Main player interface, including song info, album image, volume, seek bar, time, visualization and others
Manage your favorite
Internet radio stations
Search lyrics on the Internet
on many lyrics servers
Integrated file browser, allowing
you to add entire folders or individual tracks to the playlist
Watch lyrics as the song
is being played
Main features
High-quality stereo playback
MP3 , AAC *, FLAC and OGG music formats
Includes free SHOUTcast(tm) Internet radio directory
Fine volume control - 100 levels from silence to loudness
Sleep timer letting you to fall asleep with your music
10-band equalizer with several presets
Playlist editor - add, remove, save, load, order your songs
Bookmarks for comfortable playback of audio books
Album image search on Internet
Lyrics search and display
Playback in normal or random order
Mini mode displayed on phone idle screen
Playback of Tracker music (MOD file format)
* AAC playback is supported on newer Symbian S60 phones with built-in AAC decoder
LCG Jukebox integrates SHOUTcast Internet radio streaming.
As an integrated product, LCG Jukebox allows to the users to search Internet radio stations by genre or name, play searched radio stream, or create local list of favorite Internet radio stations.
What is SHOUTcast
SHOUTcast Radio offers thousand of free Internet radio stations from DJs and broadcasters around the world.
SHOUTcast server is a server for streaming media developed by Nullsoft. It allows digital audio content, primarily in MP3 or AAC format, to be broadcast to and from media player software, enabling hobbyists and professionals to create Internet radio networks.

Change log:

2.71 - Reading embedded lyrics in m4a (aac) files, selectable font size in Lyrics viewer, Bulgarian, Ukrainian language

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sefket66, House.MD, elkusta ve 6 diğerleri

Ferzan

Ferzan

Üye
Ben kurdum sorunsuz ve fu ul olarakk çalıştı:oke:

Ferzan

Ferzan

Üye
ellerine sağlık nadir ama jukebook un 2.71 versiyonu yok 2.70 var ve 2.72 var ***** yapan arkadaş versiyon numarası verip 2.71 yapmış :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hadi yaa.

Ferzan

Ferzan

Üye
nerden bu bilgiye ulaşıp verdiğimide söyleyeyim jukebox kurduktan sonra güncelleme bölümü var içinde ordan güncelledim 2.72 versiyonu yüklendi birde güncelleme bölümünde istersen bir alt versiyona dönme seçeneği var bir alt versiyonu kontrol edince 2.71 çıkmıyor bir alt versiyonu 2.70 çıkıyor buna dayanarak versiyon 2.71 yok diyorum...​

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hadi dediğin gibi olsun bakalım.

karasacli

Üye
özür dilemek erdemliktir. kabul etmek daha büyük erdemlik sorun kpanmıştır..birbirimize faydalı omak dileğiyle..

yanlışlar düzeltmek içindirrrr.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bir yanlış anlaşılma oldu yuardaki mesajını düzeltir misin?

szatsy

szatsy

Üye
Paylaşım yapan arkadaşa teşekkürler. Kırık dediğiniz bi süre kullandıktan sonra atmıyo değil mi program menüye? Şu ana kadar kırıldı denenler en fazla 3 saat civarı çalıştı çünkü.. Para verip alınacak kadar kaliteli ve vazgeçilmez bi program.. Umarım öncekiler gibi yine yarı yolda bırakmaz yükleyelim bakalım..
(yükleyemedik yazık ki hacklı olması gerekiyo telefonun sanırım)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
programı deneme imkanım yok.siz nasıl kullanıyorsanız öyle,yalnız kırık.

ungood20

ungood20

Üye
emwğine sağlık ver. Önemli değil;

trailblazer

trailblazer

Üye
imzalayıp yuklediğimden istenen erişim uygulama izin verilmedi dedi...

tuncays44

Üye
flac desteğini görünce sevindim ama 5230 da çalışmadı. 5230 için flac formatı destekeleyen program öneriniz var mı?

ata123321

Üye
kxting programı flac oyantıyor. Ama Ben flac için Jukebox kullanıyorum ( 5800 telefonum için ) . 5230 için de versiyonu vardır belki.
Bu arada bu 2.71 sürümünün yüklenmesi için hackli firmware gerekiyor. Ayrıca program 1.5 saat sonra yine kapanıyor. YAni kırılmış versiyon değil. SAnırım sorcerer yöntemi şimdilik en iyi yöntem. Ben jukebox ı böyle kullanıyorum günlerdir.

trailblazer

trailblazer

Üye
imzaladım fakat istenilen uygulama erişimine izin verilemedi diyor .. telefon n97

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
İndirmeyi düşünenler için çalışma tarzını anlatayım. Program hatırladığım kadarıyla 30 dk.lık trial sürümü ile geliyor. Kurulumdan sonra iki tane ikon beliriyor ve siz biriyle açıyorsunuz programı. O 30 dakikalık süre dolduktan sonra yazılım kapanıyor ve diğer ikon ile programı tekrardan başlatıyorsunuz. Sonra programı bir 30 dakika daha bü şekilde kullanabiliyorsunuz. Her 30 dakikada ne yazıkki bu işlemleri yapmak durumunda kalıyorsunuz. Bazen şarkının ortasında pat diye kapanıyor, "ne oluyor yahu" dedirtiyor.:)

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
Paylaşım yapan arkadaşa teşekkürler. Kırık dediğiniz bi süre kullandıktan sonra atmıyo değil mi program menüye? Şu ana kadar kırıldı denenler en fazla 3 saat civarı çalıştı çünkü.. Para verip alınacak kadar kaliteli ve vazgeçilmez bi program.. Umarım öncekiler gibi yine yarı yolda bırakmaz yükleyelim bakalım..
(yükleyemedik yazık ki hacklı olması gerekiyo telefonun sanırım)

Aynen dediğin gibi kardeş LCG programları artık tam olarak kırılmıyor. En uzun dayanan ise X-Plore :) 5 günde bir Trialli 2nci logosuna tıklaman gerekiyo. O 5 günde fln yapılması gerektiği için sorun çıkarmıyor fazla. Ama bu 30dkda bir istiyor. O yüzden çok zor bunda müzik dinlemek :oke:

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye

ya da

'Şeref'

Emekli Yönetici
tesekkurler:turkiye:

zarty1

Üye
Arkadaşlar bu programda ben internet radyo dinlemek istedim. Bayaa bir radyoyu çalıştırdım. Program winampta çalınan .pls uzantılı dosyaları okuyor. Lakin NTV radyo, NTV Spor radyo ve BEST FM için böyle birşey bulamadım yapamadım. Ne yapmalıyım ?

Yardımcı olur musunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt