Editor Video Maker - Photo Slideshow With Music v1.3.9 [Vip]


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi

Video maker - Photo Slideshow with music is the fastest and easiest video creation tool that helps you create video with customization duration, subtitles, music, images and much more. It is designed to make the experience of creating music video with photos as easy and intuitive as possible...
play.google.com


Genel bakış: Video oluşturucu - Müzikli Fotoğraf Slayt Gösterisi, özelleştirme süresi, altyazılar, müzik, resimler ve çok daha fazlasıyla video oluşturmanıza yardımcı olan en hızlı ve en kolay video oluşturma aracıdır. Fotoğraflarla müzik videosu oluşturma deneyimini olabildiğince kolay ve sezgisel hale getirmek için tasarlanmıştır.

What's New:
Release version 1.3.9
- In this version, we've added new stickers
- Add none transition
- Fix reported problems.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt