lazer epilasyon?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şanışer25

şanışer25

Üye
    Konu Sahibi
lazer epilasyon?
kış geldi ve lazer epilasyon yapim dyorum szce kesin çözüm verırmi yada yan etkileri olurmu cilde karşı. Çevrenzde yapan insanlar oldumu ne gbi sonuçlar aldlar bilglendrirsenz sevnirm herkese teşekkürler.

R.A.M

R.A.M

Üye
zararlı diyorlar kıl köklerinin yanında diğer hücreleride öldürüyor diyorlar nerene yaptıracağında önemli

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
ben göz çevresine altına filan yaptırmak istiyorum. Ne kadar tutar acaba? Bilgisi olan varsa pm atabilirmi?

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Uzman bir doktor size yan etkisinin olmadigi garantisini verir. Ama normal bir doktor vermez ve sorumlu olmaz. Benim bir sporcu arkadasim yaptirdi komple vucuduna 2 yildir tertemiz bir vucudu var ve hicbir sorunu yok. Bence hergun her hafta ugrasmaya degmez. Yapin gitsin.

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
lazer epilasyon ney :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bende bir ara düşünmüştüm lakin fiyat fiyat fiyat :angry:

Epilasyon gerçekleştikten sonra bi kaç saat işlemin uygulandığı bölgelerde kızarıklık olacağı söyleniyor ama ne derecedir :bilmm

- - - Eklendi - - -

lazer epilasyon ney :D

istenmeyen tüylere kesin çözüm :ehe :D

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Bende bir ara düşünmüştüm lakin fiyat fiyat fiyat :angry:

Epilasyon gerçekleştikten sonra bi kaç saat işlemin uygulandığı bölgelerde kızarıklık olacağı söyleniyor ama ne derecedir :bilmm

- - - Eklendi - - -

istenmeyen tüylere kesin çözüm :ehe :D

olum kış geliyo donarsınız :D

Ekşi Erik

Ekşi Erik

Üye
Çevremde yapan insanlar var. Gerçekten işe yarıyor. ilk yaptırdıklarında vücutlarında yanıklarla gezdiler ama sonra pırıl pırıl oldular. Bizim doktor 45 yıl garanti verdi.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
olum kış geliyo donarsınız :D

Lazer epilasyon ile kışı nasıl bağdaştırdın anlayamadım :d: :ehe :allalla:

- - - Eklendi - - -

Çevremde yapan insanlar var. Gerçekten işe yarıyor. ilk yaptırdıklarında vücutlarında yanıklarla gezdiler ama sonra pırıl pırıl oldular. Bizim doktor 45 yıl garanti verdi.

Lazer epilasyon'un yan etkisi olarak epilasyon uygulandıktan sonra belli bir süre boyunca lazeri uygulayan operatörün uzmanlığı ve de kullanılan cihazlara bağlı olarak kızarıklıklar meydana gelmektedir :tebessüm:

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bende Yaptiracagim Bu Yaz .. O Ne Oyle .. Sevmiyorum .. Erkegiz Diye Tuyumuz Olacak Diye Bir Sart Yok .. :] Ve Tuyumuzu Yakiyoruz Diye Kimse Bize Bir Damga Vuramaz .. :]

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bende Yaptiracagim Bu Yaz .. O Ne Oyle .. Sevmiyorum .. Erkegiz Diye Tuyumuz Olacak Diye Bir Sart Yok .. :] Ve Tuyumuzu Yakiyoruz Diye Kimse Bize Bir Damga Vuramaz .. :]

+1234567 :oke: katılıyorum Mazlum abi :tebessüm:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
yazın yapsananız kışın zaten kapali giyiniliyor

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
yazın yaparsan yanarsın o yüzdn kışın daha sağlıklı olur. Arkadaşlar bilgilendirdğnz için sağolun.

lazer il bir kaç yer haricinden tüylerimi aldırmak istem, sırtım da çıkanlara uyuzu olrum kol bacak göğüs kısmında
tüylerin bir sakıncası yok güğüs kısmımda düyler uzunlukları farklı kırpı oku gibi sert degil :) elmacık kemgın üstündeki
bir kaç tüy için düşüne bilrim, belkide çağ ayak uydurmakda lazım. burun deliklerinde tüyler de bazılarında çok kotü
oluyor

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Cok pahali olcagini sanmiyorum bende goz bolgesine yaptirmayi dusunuyorum sakal ustunu,en fazla ne kadar olabilir ki

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Cok pahali olcagini sanmiyorum bende goz bolgesine yaptirmayi dusunuyorum sakal ustunu,en fazla ne kadar olabilir ki

Lazer epilasyonlar seans seans yapılıyor ve seans başına belli bi ücret ödeniyor, ücret seansa ve de uygulanacak bölgeye göre değişebiliyor :tebessüm:

şanışer25

şanışer25

Üye
    Konu Sahibi
Lazer epilasyonlar seans seans yapılıyor ve seans başına belli bi ücret ödeniyor, ücret seansa ve de uygulanacak bölgeye göre değişebiliyor :tebessüm:

evet.ben 6 ay önce aramaıştım ve bna sadece yanak bölgesine seans başına 60 tl ddi ayda 2 seans yapılıypmus kaşa şekil vermeyle beraber 100 tl dedi ,en kötü ihtmal 6 seans olursa 3 ayda 600 tl dmek:D

- - - Eklendi - - -

evet.ben 6 ay önce aramaıştım ve bna sadece yanak bölgesine seans başına 60 tl ddi ayda 2 seans yapılıypmus kaşa şekil vermeyle beraber 100 tl dedi ,en kötü ihtmal 6 seans olursa 3 ayda 600 tl dmek:D

___kaptan___

___kaptan___

Üye

- - - Eklendi - - -

Daha o yanak bölgesi yani artık gerisini ücret+seans durumu = :tl: hesabını siz yapın :kıskıs: çok para yani :(

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Lazer epilasyon ile kışı nasıl bağdaştırdın anlayamadım :d: :ehe :allalla:

- - - Eklendi - - -

Lazer epilasyon'un yan etkisi olarak epilasyon uygulandıktan sonra belli bir süre boyunca lazeri uygulayan operatörün uzmanlığı ve de kullanılan cihazlara bağlı olarak kızarıklıklar meydana gelmektedir :tebessüm:

tüysüz bi erkek tüysüz bi kediye benzer genç :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt