Haber launcheri değiştirilmiş ve sistem launcheri kaldırılmış android telefonu sakın sıfırlamayın!! içeri

Sponsorlu Bağlantılar

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
launcherini değiştirdiğiniz ve sistem launcherini kaldırdığınız android telefonunuz varsa ve fabrika ayarlarına sıfırlarsanız rom atmak zorunda kalırsınız çünkü telefopnunuz launchersiz kalır! başıma geldi ve kullandığım cm7 romu yeniden yüklemek zorunda kaldım :D :D nerden aklma gelirdi cm7de gönülü adw launcherin sıfırlanınca yeniden yüklenmiyeceği:D

Şunu yapabilirdiniz ; Lucky Patcher veya X Plore tarzı uygulamalar ile Launcher i system>app klasörüne veya System>priv-app klasörüne taşıyarak dolayısıyla format dahi atsanız sistem uygulamaları değişmeyecek/silinmeyecektir..

• Beğen
Tepkiler: King_ata
King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
Şunu yapabilirdiniz ; Lucky Patcher veya X Plore tarzı uygulamalar ile Launcher i system>app klasörüne veya System>priv-app klasörüne taşıyarak dolayısıyla format dahi atsanız sistem uygulamaları değişmeyecek/silinmeyecektir..
bir daha launcher değiştirirsem bunu yapıcam:) :tşk:

FK5896

FK5896

Üye
benim başıma da gelmişti aynısı. peki sonradan yüklediğimiz launcher'ı sistem uygulaması yapsak? sonuç değişir mi acaba? :)

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Sağol.

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
benim başıma da gelmişti aynısı. peki sonradan yüklediğimiz launcher'ı sistem uygulaması yapsak? sonuç değişir mi acaba? :)
arkadaşım güldürme beni sistem launcheri zaten sistem uygulamasıdır adam sana sonradan yüklediğin launchere bunu yap diyor:D

FK5896

FK5896

Üye
arkadaşım güldürme beni sistem launcheri zaten sistem uygulamasıdır adam sana sonradan yüklediğin launchere bunu yap diyor:D
gülebilirsin arkadaşım sonuçta sordum öylesine. olur demedim.öğrenmemek ayıp, öğrenmek değil.. :Dha, bu arada yorumları okumamıştım ..:bangin:

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
:naughty:

• Beğen
Tepkiler: FK5896
NEXUS

NEXUS

Üye
varsayılan yapmadınız galiba çünkü bende silmiştim başka launhceri varsayılan yaptım format atınca direk o launcher ile açıldı :D

Üst Alt