Laptopda Wifiyi Açamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Direk İndirme Gelmesi Gerek
Tamam indirdim kurdum,bi kere açtım uyku modu vardı ona bastım pc uyku moduna geçti neyse oc kapattım açtım yeniden şimdi s bar giriyorum hata veriyor açmıyor programı,durduruldu diyor

mTalk'tan gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Tamam indirdim kurdum,bi kere açtım uyku modu vardı ona bastım pc uyku moduna geçti neyse oc kapattım açtım yeniden şimdi s bar giriyorum hata veriyor açmıyor programı,durduruldu diyor

mTalk'tan gönderildi
Firemework Mudur Nedir Onlardanda Yapabilir

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Firemework Mudur Nedir Onlardanda Yapabilir
Zaten öyle bişey diyor bende internetten net frameworku indirdim kurmadı pc zaten kurulu diyor.s bar çalışmayı durdurdu diyo açılmıyor

mTalk'tan gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Zaten öyle bişey diyor bende internetten net frameworku indirdim kurmadı pc zaten kurulu diyor.s bar çalışmayı durdurdu diyo açılmıyor

mTalk'tan gönderildi
Başka Versiyonları İstiyor Olabilir

mami_61_29

mami_61_29

Üye
S barı kaldırıyorum yüklüyorum yine aynı s bar çalışmayı durdurdu diyor hep,bi de bu indirdiğim s bar dosyasının içinde 3 tane dosya var biri setup diğeri s barinstall diğeri de bişey ben yalnızca setupu kuruyorum

mTalk'tan gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
S barı kaldırıyorum yüklüyorum yine aynı s bar çalışmayı durdurdu diyor hep,bi de bu indirdiğim s bar dosyasının içinde 3 tane dosya var biri setup diğeri s barinstall diğeri de bişey ben yalnızca setupu kuruyorum

mTalk'tan gönderildi
Evet Doğru Olanı Kuruyorsun Paketleri Yükleyip Dene

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Evet Doğru Olanı Kuruyorsun Paketleri Yükleyip Dene
64 olanını indirdim kurdum pc yi yeniden başlattım,s bar kendi açılışta başlatıyor kendini ama yine aynı çalışmayı durdurdu hatasını veriyor,ama ilk yüklediğimde açılmıştı

mTalk'tan gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
64 olanını indirdim kurdum pc yi yeniden başlattım,s bar kendi açılışta başlatıyor kendini ama yine aynı çalışmayı durdurdu hatasını veriyor,ama ilk yüklediğimde açılmıştı

mTalk'tan gönderildi
İstediği Programı Kaldırmış Olabilirsin İnan Sıkıntılı Program Olmazsa Bilgisayarcıya Getir

mami_61_29

mami_61_29

Üye
İstediği Programı Kaldırmış Olabilirsin İnan Sıkıntılı Program Olmazsa Bilgisayarcıya Getir
Slm kardeşim kurdum s barı açılıyor ekranda bi yıldız beliriyor üzerine gelince kısayol ikonları çıkıyor ama wifi yok onu nasıl açacağım şimdi nerden yani

mTalk'tan gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Slm kardeşim kurdum s barı açılıyor ekranda bi yıldız beliriyor üzerine gelince kısayol ikonları çıkıyor ama wifi yok onu nasıl açacağım şimdi nerden yani

mTalk'tan gönderildi
Bağlantı Gibi Bişey Var O İşarete Tıklayacaksın

Üst Alt