Laptopda Wifiyi Açamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Laptopda Wifiyi Açamıyorum
Arkadaşlar PC Haier Ne Bela Markaymiş Nerede Aldırttım Anlamadım Gitti.S Bar Diye Bir Uygulamasımı Ne Vardı Onunla Açıp Kapanıyor Sanırım Fakat FN Tuşuna Basıyorum Bişey Olmuyor.FN İle Bluetooth Açıp Kapatabiliyorum Ama Wifiden Tık Yok Dünden Beri Uğraşıyorum Driver Vs Yükledim Ama Yine Aynı Cihazı Uçak Modundan Çıkartıyorum Hemen Altında Wifi Kapalı Diyor Siyah Hafif Açtırtmıyor Bana Ne Yapmalıyım?
Sanırım Buldum :dry:

Ama pcde 8.1 x86 Yüklü Açmadı Programı Kanser Edecek Beni Bu PC :close_tema:
S Bar Programını İndirip Wifiyi Uygulama İle Açtım Şu Anda Sorun Yok Arkadaşlar Tşkler Yorum Yapanlara Yani Bana Heralde :hmmm Neyse İşte Öyle Bişeyler İyi Geceler Hayırlı YOlculuklar Efenim :bigstar:

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Arkadaşlar PC Haier Ne Bela Markaymiş Nerede Aldırttım Anlamadım Gitti.S Bar Diye Bir Uygulamasımı Ne Vardı Onunla Açıp Kapanıyor Sanırım Fakat FN Tuşuna Basıyorum Bişey Olmuyor.FN İle Bluetooth Açıp Kapatabiliyorum Ama Wifiden Tık Yok Dünden Beri Uğraşıyorum Driver Vs Yükledim Ama Yine Aynı Cihazı Uçak Modundan Çıkartıyorum Hemen Altında Wifi Kapalı Diyor Siyah Hafif Açtırtmıyor Bana Ne Yapmalıyım?
Sanırım Buldum :dry:

Ama pcde 8.1 x86 Yüklü Açmadı Programı Kanser Edecek Beni Bu PC :close_tema:
S Bar Programını İndirip Wifiyi Uygulama İle Açtım Şu Anda Sorun Yok Arkadaşlar Tşkler Yorum Yapanlara Yani Bana Heralde :hmmm Neyse İşte Öyle Bişeyler İyi Geceler Hayırlı YOlculuklar Efenim :bigstar:
Selam arkadaşım benim pc de haier bi kaç gündür wifi ışığını yakamıyorum tuşa iki kere basınca Bluetooth açılıyor bi kere basınca wifi açılması gerekiyor ama açılmıyor neden acaba

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Selam arkadaşım benim pc de haier bi kaç gündür wifi ışığını yakamıyorum tuşa iki kere basınca Bluetooth açılıyor bi kere basınca wifi açılması gerekiyor ama açılmıyor neden acaba

mTalk'tan gönderildi
Format Attınmı? PC Uçak Modunda Olmasın Ona Dikat Et

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 yüklü uçak modu var mı bilmiyorum da,yok format atmadım,atmadan olmaz mı

mTalk'tan gönderildi
Uçak Modunda Olup Olmadığını Kontrol Edermisin.FN İle Açılması Gerek Normalde.Eğer Açılmıyorsa Uçak Modundadır PC O Yüzdendir.

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Uçak Modunda Olup Olmadığını Kontrol Edermisin.FN İle Açılması Gerek Normalde.Eğer Açılmıyorsa Uçak Modundadır PC O Yüzdendir.
Laptopun klavyesi çalışmıyor öyle kullanıyoruz onu,uçak modundan nasıl çıkaracağım

mTalk'tan gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Laptopun klavyesi çalışmıyor öyle kullanıyoruz onu,uçak modundan nasıl çıkaracağım

mTalk'tan gönderildi
Googleye Bir Daniş Olmazsa Tam Bilmiyorum Ayarlardan Vsdende Çıkabilir Diye Biliyorumda

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Sorun gider diyorum microsoft virtual wifi miniport adapter aygıtında sürücü sorunu var yazıyor ne yapmam lazım internet yok ki güncelleyeyim

mTalk'tan gönderildi
Kablo İle Nete Bağla Olmazsa Şimdi Tam Olrak Bişeyde Diyemiyorum Eğer Durduk Yere Olduysa Bana Sorarsan Uçak Modunda Olduğu İçindir PC.İstersen Konu Aç Daha Fazla İlgi Çekecektir Diye DÜşünüyorum

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Kablo İle Nete Bağla Olmazsa Şimdi Tam Olrak Bişeyde Diyemiyorum Eğer Durduk Yere Olduysa Bana Sorarsan Uçak Modunda Olduğu İçindir PC.İstersen Konu Aç Daha Fazla İlgi Çekecektir Diye DÜşünüyorum
Nasıl bağlanır bilmiyorum ki,durduk yere oldu bilgisayarı açarken bişey oldu normal başlamadı sonradan geri yükleme yaptım önce ki bi tarihe ama düzelmedi yine

mTalk'tan gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
mami_61_29

mami_61_29

Üye
Arkadaşlar bi türlü yapamadım olmuyor wifiyi açan tuşa basıyorum Bluetooth açılıyor ama bi türlü wifiyi açmıyor neden acaba durup dururken bozulur mu

mTalk'tan gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bi türlü yapamadım olmuyor wifiyi açan tuşa basıyorum Bluetooth açılıyor ama bi türlü wifiyi açmıyor neden acaba durup dururken bozulur mu

mTalk'tan gönderildi
Bendede Aynı Durum Oluyordu.Ama S Bar Uygulamasını Yükleyip Açtım Wifiyi Seninkide ÖyleBişey Olabilir Belki.

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Bendede Aynı Durum Oluyordu.Ama S Bar Uygulamasını Yükleyip Açtım Wifiyi Seninkide ÖyleBişey Olabilir Belki.
Linkini verir misin indireyim,s bar yazdım googleye bişey bulamadım da

mTalk'tan gönderildi

Üst Alt