Laptop mouse u tanımıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
format attım

Perfect!

Üye
geçmiş olsun ...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
birinin sürücüsünü gene yükleme di diğerini yükledi

jazzbugra

Üye
abi ya bendede aynı olay var napcam benim mouse eyeQ bi link verseniz süper olur

mhkln46

mhkln46

Üye
nasıl usbsiz ve cdsiz format atarım
usbsiz cd siz format nasıl atılır acil lazım

PALA.

PALA.

Üye
nasıl usbsiz ve cdsiz format atarım
usbsiz cd siz format nasıl atılır acil lazım
Konuyla alakası olmayan bir konuda yardım istersen konu dışı olduğundan yardım edecek olanda ilgilenmez...
Güvenlik maksatlı tüm verilerini yedekle, orijinal windows 10 iso dosyasını D sürücüsüne at ve iso dosyasının içindeki setupu çalıştır, kurulum başlayacaktır.
Yanlız hatırlatmakta fayda var cd ve usb ile yapılan format daha makbüldür, bunda sorun yaşayabilirsin, internetten araştır bu sık sorulan sorulardan...
Konuyla alakalı da birşey yazayım malum konu eski ama belki birine lazım olur :)
Bu sorun microsoftun usb inf sürücüsünden kaynaklanır. Yazılım yükleme sonucu oluşan hatalardan veya virüslerden dolayı sistem yerleşik sürücüsü hasar görürse veya silinirse böyle olur.
Bunun basit olarak 2 çözümü vardır, başka bir windows yüklü cihazın aygıt yöneticisi üzerinden bu sürücüyü bulup, kopyalayıp gerekli dizine atıp sistemi yeniden başlatmak.
Diğer çözüm yolu ise format atıp yeniden kurulum yaparak sorunu çözmektir. Zaten usb girişlerinde sorun olsa format atılmaz, sorunun donanımsal olmadığı buradan anlaşılır...

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

omeer.066

Üye
Mouse'un sürücüsünü yükle , elinde yoksa marka ve modelini belirt bulmaya çalışırız.
polygold marka mausem var arkadaş ile aynı sorunu yaşıyorum modeli PG-2003 bana da bulabilir misin rica etsem

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
2010 :cigara:

Üst Alt