laptop kırık ekran yardım

 • 23 Nisan 2011
 • 3624 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar benim laptobun ekranının bir bölümü kırık %40 lık kısmı siyah ama diğer kısım çalışıyor ben ekranın tamamını çalışan kısımda görebilicem bir pragram veya bir ayar varmı acaba yardımlar için şimdiden teşekkürler
   


  Yazan: aoay
 2. Laptopunuzun ekranı kırık ve siz bunu program ile düzeltebileceğinizi düşünüyorsunuz. :) Dünyada bir ilke imza atmış bulunuyorsunuz, tebrik ederim.

  Bunun için bilgisayar teknik servisleri boşuna kurulmamıştır. Laptopunuzu götürün, eğer garantisi devam ediyor ise ücretsiz tamirini yaptırın. Laptopunuzun markası nedir?
   
 3. olayı siz yanlış anladınız ben tamirden söz etmiyorum ekranın tamamını o çalışan bölümde görmek için bi program varmı veya bir ayar onu soruyorum bir nevi ekranın görüntüsünü küçültmek gibi laptobun markası fujitsu siemens
   
 4. Eğer Laptopun ekranı kırık ise bu tamir gerektirir. Ben bilgisayar mühendisi olarak bundan söz ediyorum. Ayrıca program ile böyle bir sorunun alakası olamaz. Ayrıca ekranı başka bölümde görmek gibi bir durum söz konusu olamaz.
   
 5. Denetim masasında veya FN tuşları ile ayarlanabiliyordu ancak her laptop'ta faklılık gösterir.Demek istediğini anladım ancak, şuan yanımda bir laptop filan olsaydı yardımcı olmaya çalışırdım, aklıma gelmiyor.
   
 6. tamam teşekkür ederim hatırlayabilsen çok yardımcı olcaktı
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/12/2018 - 10:22