laptop kırık ekran yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aoay

Üye
    Konu Sahibi
laptop kırık ekran yardım
arkadaşlar benim laptobun ekranının bir bölümü kırık %40 lık kısmı siyah ama diğer kısım çalışıyor ben ekranın tamamını çalışan kısımda görebilicem bir pragram veya bir ayar varmı acaba yardımlar için şimdiden teşekkürler

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
arkadaşlar benim laptobun ekranının bir bölümü kırık %40 lık kısmı siyah ama diğer kısım çalışıyor ben ekranın tamamını çalışan kısımda görebilicem bir pragram veya bir ayar varmı acaba yardımlar için şimdiden teşekkürler

Laptopunuzun ekranı kırık ve siz bunu program ile düzeltebileceğinizi düşünüyorsunuz. :) Dünyada bir ilke imza atmış bulunuyorsunuz, tebrik ederim.

Bunun için bilgisayar teknik servisleri boşuna kurulmamıştır. Laptopunuzu götürün, eğer garantisi devam ediyor ise ücretsiz tamirini yaptırın. Laptopunuzun markası nedir?

aoay

Üye
    Konu Sahibi
olayı siz yanlış anladınız ben tamirden söz etmiyorum ekranın tamamını o çalışan bölümde görmek için bi program varmı veya bir ayar onu soruyorum bir nevi ekranın görüntüsünü küçültmek gibi laptobun markası fujitsu siemens

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Eğer Laptopun ekranı kırık ise bu tamir gerektirir. Ben bilgisayar mühendisi olarak bundan söz ediyorum. Ayrıca program ile böyle bir sorunun alakası olamaz. Ayrıca ekranı başka bölümde görmek gibi bir durum söz konusu olamaz.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Denetim masasında veya FN tuşları ile ayarlanabiliyordu ancak her laptop'ta faklılık gösterir.Demek istediğini anladım ancak, şuan yanımda bir laptop filan olsaydı yardımcı olmaya çalışırdım, aklıma gelmiyor.

aoay

Üye
    Konu Sahibi
Denetim masasında veya FN tuşları ile ayarlanabiliyordu ancak her laptop'ta faklılık gösterir.Demek istediğini anladım ancak, şuan yanımda bir laptop filan olsaydı yardımcı olmaya çalışırdım, aklıma gelmiyor.
tamam teşekkür ederim hatırlayabilsen çok yardımcı olcaktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...