Lady Gaga, İlluminati ve İyi Uykular !!

Sponsorlu Bağlantılar

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Lady Gaga, İlluminati ve İyi Uykular !!
Selam ordaki,
Bu yazı öncekinden de uzun olabilir ancak tüylerinizi diken diken edecek yeni şeyler ile karşınızdayız.

Şakşakşakaşak

Bu kadar ego tatmini yeter.

Geçtiğimiz yazıda masonun ve siyonizmin ne olduğunu bilmeyenler de öğrendi. Şimdi gelelim İlluminati gerçeğine...

İlluminati, 18.YY'da Münih'te cehaletle ve kilisenin bilim karşıtı bıdı bıdılarıyla savaşmak için kurulmuş bir ''gizli'' topluluktur.
Masonluk gibi İlluminati de dönemin şartlarında yasaklanmış, masonluk zarar görmeden çıktığı için, bu İlluminati'ye yaramamış, ve büyük ölçüde gücünü yitirmiştir.

Evet, başlarda amacı ve uygulamaları güzel gözüküyor. Hatta Dan Brown amcamız kitaplarında da anlatıyor.-kötülüğünü vurgulayıp vurgulayamadığı tartışılır.- Bizde paşa paşa okuyoruz ve İlluminati'ye pembiş sempatiler duyuyoruz. Neyse, devam edelim.

19.YY'da Alman bir filozof tarafından tekrar canlandırılan İlluminati, bu sefer ''Yeni Dünya Düzeni'' kuramı ile karşımıza çıkmıştır. Dünya'nın çeşitli bölgelerindeki kişiler bu görüşten etkilenmiştir. Günümüzde hâlâ varlığını sürdürdüğüne dair teoriler vardır.

Yeni dünya düzeni, tekliği esas alır. Tek din, Tek devlet vs. amacı ile uğraş gösterir.

Bu piramidi unutmayın. Bu bir sembol. Masonik bir sembol olmakla kalmamakta, aynı zamanda bas bas ''İlluminati'' diye bağırmaktadır.

Bu piramit Amerikan dolarının üzerinde de mevcuttur.

Bitmedi.

Rihanna, Jay-Z, Lady Gaga, Eminem, Katy Perry ve daha yüzlercesi bu amaçla bas bas bağıran ''sanatçı''lardandır.(!)

Tabi bunları boş boş söylemek, racona yakışmaz.
Yani neye dayanarak bunları söylüyorum, değil mi?

Rihanna'nın Rude Boy klibinden başlamaya ne dersin?

Arkada güzel bir piramit. Aaa tesadüfe bak, üzerinde göz de var!

Bu da S&M klibinden. Arkada yazanlara bak canım?
''Princess of İlluminati''
''Rihanna the goat''
Goat keçi değil, Baphomet. Araştır ne olduğunu merak ediyorsan, çünkü
ona başka yazılarda değineceğiz.

Bu S&M sahnelerinde ise gözümüze takılan bir kamera açısı var.
Bu sahnelerde bir gazeteciyi köpek yapmış gezdiriyor.

Ancak yukarıdan baktığı kişi gazeteci mi?

Yoksa seyircisi mi?

Ya da ikisini bir ara da çıkarıp, bugüne kadar hiçbir klipte yapılmamış bir aşağılama ve zavallı görme yöntemi kullanırken gazeteciyi gezdirmenin arkasına mı saklanıyor?

''Hacı, hani bunlar gizli örgüttü? Niye kendilerini ifşa ediyorlar?''

Çünkü istedikleri bu. Artık onlardan haberdar olmanı isteyecek düzeydeler. Koydukları mesajlarla, simgelerle senin yanlışlarını zamanla yozlaştırıp ''doğru'' olarak kabul ettiriyorlar.
Köle oluyorsun.
Sisteme muhtaç oluyorsun.
Devam edelim, göreceksin, birkaç nedenleri daha var.

Son zamanlarda bas bas ''İLLUMİNATİ!'' diye bağıran şahısa gelelim.

Lady Gaga.

Bu kimdir yahu? 2008'de meydana çıkmış bir kul nasıl olurda bu kadar ünlü olabilir? Nasıl olurda Micheal Jackson'dan bile daha fazla hayran kitlesi olabilir?

Bu kadar kısa sürede?

Evladım Türkiye'den bahsetmiyoruz ki gelen geçen şarkıcı olsun. Dünya piyasasından bahsediyoruz. Nasıl kendini kabul ettirdi bu kadar çabuk?

Hadi onu geçiyorum, bizdeki şarkıcı olanlar eccük de olsa tipe sahipler, bu kadın ne lan? Bu kadına güzel diyen erkeğin zevkini sorguluyoruz hep beraber...

Evet, sorgulama bitti, işimize dönelim.

Şarkı yazıyor, beste yapıyor, 2 dakikalık şarkıya 9 dakika klip çekiyor.

Babaannemin dediği gibi: ''Vay anassını.''

Bu kadın MTV müzik ödüllerinde, sadece Bad Romance ile 8 dalda ödül almış insan.
''İşte başarısının kanıtı, illuminati değil oğlum, bak kendin söylüyorsun bağımsız bir yerde almış ödüllerini.''

Sana bir şey diyeyim mi?

Bye.

MTV konusuna yazının sonlarında geleceğiz, göreceksin.

2 yılda dünyanın popisi olmuş bu kadın için bakın Amerikalı yazar Camille Paglia ne demiş: “Lady Gaga’nın geçmişteki başarılı müzisyenlere bakılarak dikkatle inşa edilmiş yapay bir imajı var. Kamusal alandaki her hareketi önceden bir senaryo gibi yazılmış."
Tespitini beğendim Paglia.

Paglia'nın tespitini kanıtlamak istiyorum:

Milyonlarcasını da sunabilirim.
O geçmişteki başarılara ve kitleleri etkilemiş unsurlara göre yaratıldı.
Bir şeyler için...

Devam edelim.

Bu karelerin hepsi Alejandro klibinden.

Bu klibi ilkokul çocuğuna seyrettirmezsiniz değil mi? Bacak kadar çocuktan bahsediyoruz.
''Ben10 benim!''
''Hayır, Ben10 sen değilsin, benim!''
diye kavga eden afacanlardan bahsediyoruz.
O çocuk şans eseri bu klibi izlese beyni nasıl bir şeye maruz kalır? Kendi içinde bulunmasa bile eşcinsellik aşısı yapılmış olmaz mı?

Tüm kliplerinde buram buram eşcinsellik kokuyor, ancak diğer kliplerinden bu konu hakkında görseller aktarmayacağım. Zaten dikkatinizi çekmiştir bu husus.

''Peki neden eşcinsellik aşılıyorlar, neden cinsellik ön planda?''

İsterseniz Bill Gates'in dünya nüfusu hakkındaki görüşlerine bakalım?

"Nüfusu, aşılarla %10-15 azaltabiliriz". B.Gates

Amaç: Nüfus artış hızını azaltmak, dejenere bir toplum yaratmak.
100 koyunumu daha iyi kontrol edersiniz, 10 koyunu mu?

Amaç 2: Dünyanın zevkten ibaret olduğu bilincini yaratarak seni tüketim canavarına dönüştürmek.

Kliplerinde cinselliği kusmuklaştıracak kadar abartan ''çirkin'' bir ''kadın'' popstar yaratmak istedikleri açıkça ortada değil mi?
He cinsellikten bu görüntülerle tiksinmiyorsan, sana eşcinselliği de aşılamayı ihmal etmiyor bu abiler.
Ya da anti-çocuk, forever-zevk düşüncesini.
Bu sayede nüfus kontrol altına alınıyor.

Ama sakın yanlış anlam. Eşcinsellik bireyseldir, eğer kişi bunu ruhunda veya bünyesinde hissediyorsa, bu hiçbir güçle bağdaştırılamaz. Benim lafım, karşı cinsten hoşlanıp, kendi cinsi olan birinden hoşlanmayıp bu klipler sayesinde yönlendirilebilecek cahil kısıma. Bu şerefsizler, eşcinselliği kendilerine alet etmeye çalışıyor yani. Bu yüzden nefretim. Dünyadaki her şeyi kendilerine alet etmeye çalışıyorlar. Eşcinsellik de bunlardan biri.

Yoksa kimsenin yatakta ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez. Yineliyorum, eşcinsellik bireyseldir. Duygusaldır.

Bizde ''Totoşsun'' işareti olan ''Tamam/OK.'' işareti, Lucifercanlarda 666'yı temsil eder. Nasıl mı?

Yuvarlık kısım 6'nın yuvarlağını, geriye kalan 3 parmak ise, 3 tane 6'nın çubuklarını ifade eder.
Ve bu işaret Lady Gaga'nın Telephone klibinde epeyce kullanılmaktadır. (Not: İlluminatiler ruhlarını şeytana satmıştır ve bunu kabul ederler.)

İlk karede 666 yapmakla kalmıyor, bir de tek göz yapıyor, piramitteki
tek gözü hatırladınız mı?

Ve klip biter. Yine ''Tek göz'' ile. Bunların hepsi tesadüf değil mi?

Zaten Lady Gaga'nın tüm klipleri korsan tadında. Hepsinde bir tek göz kapatma çabası.

Rimelden tasarruf etmeye çalışmıyorlar herhalde, değil mi bızdık?

Tek göz ve 666. Hatta bazen bir arada. Her klibinde. Yüzlerce kez.

Bu kadar Lady Gaga yeter.
Daha sonra devam ederiz.

İkiz kulelerin yıkılmasından, Japonya depremine kadar birçok olayın bulunduğu Yeni Dünya Düzeni oyun kartlarına bakalım mı birazcık da?
Evet.

Bu oyun kartları 1994'de piyasaya sürülmüş.

Şaka yapmıyorum, bu kartlar 1994'de piyasaya aynen girmiş. Ve tee o zamandan Japonya Depremi'ne ve İkiz kulelerin yıkılışına kadar zilyonlarca atıf mevcut.

Steve Jackson adında bir herif çıkartmış bu kartları. Şu keretanın sitesine bir bakayım dedim ve girdim:

''Aneeey piramit ve tek göz!''

Evet conim benim, ancak bunu farkeden biz salaklarız sadece. İşte bu yüzden bu blogu yazıyorum. Bizden başka cicişler de farkında olsun diye. Oyunlara. Alet. Olmasın. Diye.

Bunlar İlluminati oyun kartlarından yalnızca birkaçı.

İşte gerçekleşen kartlardan bazıları:

Barış için Öldür

Empty Vee,
bir daha oku bakayım,
Emti vii,
neymiş MTV!
Bu kart uyutmayı temsil eder.
!! Dudağa dikkat, aynısı Rude Boy klibinde mevcut.

İkiz Kuleler Terörist Saldırısı

Pentagon Yangını

Japonya Depremi

Japonya Tsunami Felaketi

Ağzın açık kaldı değil mi?

''Oha, depremi nasıl yapabilirler, tsunami nasıl yapılabilir, Mikail de mi illuminati?'' deme.

İlluminati'nin bir sözü vardır: '' Her şeyin arkasında İlluminati vardır.''

Oyun kartlarında da bu yazar. Bunu nasıl mı yapabiliyorlar?

Teknoloji.

İsmi de var, namıdiğer ''Kıyamet Teknolojisi''. 4.yazımda açacağım bu konuyu. Yani nasıl yaptıklarını.

Bu insafsızların ne kadar güçlü olduklarını anladın mı şimdi?

Gerçekleşmemiş İlluminati kartlarından bazılarına bakalım mı biraz da? Yani gelecekte gerçekleşecek olan kartların bazılarına?
Onların görsellerini paylaşmayacağım, ancak paylaşmamı isterseniz yorum bırakın, bir sonraki yazımda yayınlarım.

Sahte Mesih(İsa tekrar gelecek biliyorsunuz ama onun sahtesi önceden gelecekmiş.)

Kuyruklu Yıldız (Hani şu dünyanın yok oluş tahminlerinden biri)

Salgın hastalık ve biyolojik savaş (CERN beni düşündürüyor.)

Büyük Deprem (Dünya'nın her yerinde hissedilecekmiş.)

UFO istilası (Bu sayede dünyada olağan üstü hal ilan edilecek ve dikdatörlük ile dünya tek bir yönetime bağlanacak. TEK devlet olacağız yani.)

Devam ediyorum...

İlluminati sanatçılarından biri de Eminem demiştik. Hani küçükken çok dalga geçtiğimiz, saçları 3 numara olan cücük.
İşte bu herif ayrılmak istedi bunlardan.
Nitekim yaptı da. Girişimde bulundu. Peki ne oldu? Çıkabildi mi? Bıraktılar mı?

Sence? :)

Tabi ki de EVET değil.

Yıl: 2009
Yer: MTV Stüdyoları
Konu: MTV Müzik Ödülleri
Kişiler: Eminem ve İlluminatinin Sağ Kolu Haline Gelen Lady Gaga
Kostümler: Eminem sade, Lady Gaga şeytan (çok şaşırtıcı yiaa)

Eminem bir şeyler olduğunu anlar.

Sanırsam Gaga burada ''Eğer ayrılırsan, İlluminati seni öpecek.'' diyor

Afallamış zavalllım.

Good boy.

Eminem çıkmak istedi, ama bırakmadılar. Tehdit edildi. O kadar büyük bir şey olmalı ki zavallı bu hale gelebildi.
Ve sonuç: Eminem ile Rihanna düet yapar!
Uslu çocuk oldular.

Gaga ile devam ediyoruz.

Tüm kareler Just Dance'dan.

Bunların hepsi tesadüf. Küpeler de tesadüf, moda onlar moda.
Çok şakacıyım ben yia.

Alejandro'ya bakalım eccük de:

Sürekli, kasıtlı olarak, tek göz çabası.

Siyonist yıldızı

Kabak gibi gerçekler aslında üstü bile örtülmeden karşında.

Farkı farkedebiliyor musun canımcım?

Sence de uyanmanın vakti gelmedi mi?
Lady Gaga'nın yeni şarkısı Judas'ı biliyorsundur kesin.
Judas kim? Kim bu Judas?

İsa'yı eleveren havari. Yani şeytanın ikizi denebilecek kadar kişiliksiz biri.

Ve o şarkıda Lady Bacı ne diyor? ''Aöööaaa I'm in love with Judas''

Derin duygular besliyormuş Judas'a.
Kara kaşı, kara gözü için mi dersin?
Çok şakacısın.

Sözlere devam:

"I'll bring him down, bring him down, down
A king with no crown, king with no crown"

Çeviri:
Onu al aşağı edecem, al aşağı edecem, o taçsız kralı, taçsız kralı.

Taçsız Kral, hristiyanlıktaki bir dolaylı anlatım olarak düşün, İsa demek.

İslam'da kıyamet alametlerine göre, Deccal denen şeytanın işbirlikçisinin dünyaya geleceğinden ve İsa'nın yeryüzüne tekrar gönderilip, onunla savaşacağını biliyorsun değil mi?

Son dörtlüğe geldik...

"I wanna love you,
But something's pulling me away from you
Jesus is my virtue,
Judas is the demon I cling to
I cling to"

Meali: Seni sevmek istiyorum, fakat bir şey beni senden uzaklaştırıyor, İsa benim faziletimdir. Judas ise, saplandığım şeytandır, saplandığım...

Mealin meali: İsa'nın yolunu seçmek istiyorum fakat yapamıyorum, beni cezbeden başka bir şeyler var. isa benim için erdemi ve fazileti simgeliyor evet fakat Judas'tan da vazgeçemiyorum, ona takılıp kaldım, (verdiği güç/para/şöhret sebebiyle) beni cezbediyor, kendi tarafına çekiyor...

Lady Gaga yeter. Daha fazla ifşa edemeyeceğim sıktın yani.

Jay-Z - Reasonable Doubt:

Dear God, I wonder can you save me?"

"Illuminati want my mind, soul, and my body..."

"Dear God, I wonder can you save me?"

"Secret society, tryin' to keep they eye on me..."

Meali:

Tanrım, merak ediyorum beni sen bile kurtarabilir misin?

Illuminati zihnimi, ruhumu ve bedenimi isiyor.

Tanrım, merak ediyorum beni sen bile kurtarabilir misin?
Gizli örgüt, gözünü üstüme dikmeye çalışıyor.

Fazla söze ne hacet?

Bu kadar şey tesadüf mü?

Onların gizli amacına nasıl hizmet ettiğinin farkında mısın?

Onların oyunlarına alet olmanın kuul ve elit olmakla bir tutulduğunun farkında mısın?

Bunları takip etmeyen bir çingene mi daha koyun, yoksa sen mi?

Fok balıkları neden çok yalnız?

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

Şaka bir yana sürü edebiyatını okumaktan vazgeçin artık. Gözlerinizi açın. Birileri size ninniler söylüyor.

Üçüncü Şahıs ifşalara ve yazılara devam edecek. Esen kalın.

• Beğen
Tepkiler: codblackops2, Del Rey, fLuke! ve 1 kişi daha

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Çok ilginç

Mau5Trap

Mau5Trap

Üye
Tüm yazıyı okudum , hepsini sen mi hazırladın ??

yesrip2

yesrip2

Üye
vaaayyyy beeaaa netmiş yahu bunlar:bilmm

mangdaşire

mangdaşire

Üye
inci sözlük de illuminatidir.buyrun şu siteye bakın: mozilla ile siteyi açınca adres çubugunun yanında "st" diye sembol belirir,bu satan yani şeytan anlamına gelmektedir.ayrıca inci sözlük yazısındaki "ö" harfi göz şeklindedir.

sefkann

Üye
güzel paylaşım ama çoğunu biliyodum :oke:

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
inci sözlük de illuminatidir.buyrun şu siteye bakın: mozilla ile siteyi açınca adres çubugunun yanında "st" diye sembol belirir,bu satan yani şeytan anlamına gelmektedir.ayrıca inci sözlük yazısındaki "ö" harfi göz şeklindedir.

inci sözlüğü bilmiyordum. girdim siteye o göz benimde dikkatimi çekti. hem göz hemde gözün etrafında siyah desenler. bilgilendirdiğin için saol :oke:

anılbaran

anılbaran

Üye
çok anlamadım ama biraz mason denen şeyi bu ara cevremdekilerde bunlar gibi örnek veriyo hatta bizim bi arkadas kafayı masonlarla bozdu degişik çok aklım almıyo ama .:hmmm

• Beğen
Tepkiler: brk38
Mau5Trap

Mau5Trap

Üye
Eminem in tipi kaymış yaw.

technoshark

technoshark

Üye
oha diyorum baskada birşey diyemiyorum....

15097

15097

Üye
ilginç

- - - Eklendi - - -

kadın resmen gözümüze sokmuş ben illümünatiyim diye!!!

tempestshine

tempestshine

Üye
oha be

Enes

Enes

Üye
ben bıktım bunlardan artık :D

fLuke!

fLuke!

Üye
Vay be:O

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
ilginç :)

Del Rey

Del Rey

Üye
Uzun zamandır bununla ilgileniyorum. İşin içinde Disney gibileri de var. Çocuklara sonsuz zevki aşılıyorlar. Nasıl olur da 8 yaş kitlesi için hazırlanmış bir çizgi filmin arka planında dev puntolarla 'Play hard, play safe' yazılabilir? Hadi, siz de ne demek istediklerini anladınız.

Küçük bir tane daha:

fLuke!

fLuke!

Üye
Uzun zamandır bununla ilgileniyorum. İşin içinde Disney gibileri de var. Çocuklara sonsuz zevki aşılıyorlar. Nasıl olur da 8 yaş kitlesi için hazırlanmış bir çizgi filmin arka planında dev puntolarla 'Play hard, play safe' yazılabilir? Hadi, siz de ne demek istediklerini anladınız.

Küçük bir tane daha:
:oha::oha:

larten123

larten123

Üye
yazılanların hepsini okudum hazırlayanların eline sağlık

lolaman

lolaman

Üye
Hepsini okudum ellerine sağlık bence michael jacksonda illuminatiden ayrıldığı ve Müslüman olmaya çalıştığı için illuminaticiler tarafından öldürüldü.

• Beğen
Tepkiler: Dede