L520 alacağım ama bir kaç sorum var...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
L520 alacağım ama bir kaç sorum var...
Merhabalar

ben lumia 520 almayı düşünüyorum bütçem gereği fakat aklıma takılan sorular var.

Bu cihaz wp 8.1 i alacak mı?
Ben öğrenciyim. Telefonda ki amacım genelde internet olacak. Sosyal ağlar ve web de gezinmek gibi. Bir de wp store da ki oyunların demosunu indirip haftada 1-2 defa oynarım.

ve son olarak WP almakla doğru bir karar vermiş olur muyum? daha önce wp kullandım ama 7.8di.. wp8 de ilk deneyimim olacak.

PureFood

PureFood

Üye
internet deneyimini en iyi şekilde karşılar. Bütün wp8 cihazlara 8.1 gelecek. Oyun konusunda kişisel görüşüm biraz sıkıntı çekebilirsin, bir iki güncelleme sonrası oyunlar 512 mb ram desteğine kavuşuyor.

orxan_92

orxan_92

Üye
Kardes ben 340 tl-ye android sistemli Huawei G510 aldim ve cok memnunum,sanada tafsiye ederim,android sistemli telefonlarda da internetde sikinti cekmezsin. ben internetde facebook twitter whatsapp sosyal aglarda ve isdediyim internet sitesinde sikinti cekmeden sorf yapiyorum ve istediyim Hd oyunlari oynaya biliyorum mesela : Fifa 12,need for speed most wanted,asphlat 7-8,shadowgun,Gta3,Gta vice city.yaani anlicagin oyunlarda sorun cikarmaz ...bence L520dense Huawei G510 alirsan kaybetmezsin ve cok sey kazanirsin)

osmanmert99

osmanmert99

Üye
L520 tam sana göre o oyun uygulama sıkıntısıda çok kalmadı artık.Biraz düşün Çin malı bir Huawei mi yoksa Avrupa asıllı bir telefon mu? Dayanıklılık ve sağlamlık benim açımdan önemlidir seni bilmiyorum ama.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
internet deneyimini en iyi şekilde karşılar. Bütün wp8 cihazlara 8.1 gelecek. Oyun konusunda kişisel görüşüm biraz sıkıntı çekebilirsin, bir iki güncelleme sonrası oyunlar 512 mb ram desteğine kavuşuyor.

Dediğim gibi oyun konusunda pek takıntılı değilim hocam.. Temple Run ücretsizmiş, o beni doyurur oyun konusunda. :) 8.1 gelecek olması sevindirici cidden.
Kardes ben 340 tl-ye android sistemli Huawei G510 aldim ve cok memnunum,sanada tafsiye ederim,android sistemli telefonlarda da internetde sikinti cekmezsin. ben internetde facebook twitter whatsapp sosyal aglarda ve isdediyim internet sitesinde sikinti cekmeden sorf yapiyorum ve istediyim Hd oyunlari oynaya biliyorum mesela : Fifa 12,need for speed most wanted,asphlat 7-8,shadowgun,Gta3,Gta vice city.yaani anlicagin oyunlarda sorun cikarmaz ...bence L520dense Huawei G510 alirsan kaybetmezsin ve cok sey kazanirsin)
3 yıldır android kullanıyorum, artık sıkıldım hocam. Yeni şeyler tatmak istiyorum. :)
L520 tam sana göre o oyun uygulama sıkıntısıda çok kalmadı artık.Biraz düşün Çin malı bir Huawei mi yoksa Avrupa asıllı bir telefon mu? Dayanıklılık ve sağlamlık benim açımdan önemlidir seni bilmiyorum ama.

Haklısınız hocam.. Bana göre tek eksiği ekranı şuan l520'nin.. clear black olsa daha şık dururdu telefon.. Ama fiyatına göre fazlasını veriyor cihaz. :thumbup:

osmanmert99

osmanmert99

Üye
O zaman şimdiden hayırlı olsun WP8 platformuna hoş geldin ve WP ye katmaya hak kazandığım 8. kişi oldun daha önce çevremdekilere de lumia tavsiye ettim hepsi memnun şu anda 3 L620 1 L925 2 L 520 1L820 En çok tutulan L 620 benim çevrede.

skynet

Üye
Lumia ailesi genişliyor desenize :eller:

csH

csH

Üye
O zaman şimdiden hayırlı olsun WP8 platformuna hoş geldin ve WP ye katmaya hak kazandığım 8. kişi oldun daha önce çevremdekilere de lumia tavsiye ettim hepsi memnun şu anda 3 L620 1 L925 2 L 520 1L820 En çok tutulan L 620 benim çevrede.
bende 2 tane 720 aldırdım:D nokia ya mı çalışıyoruz ne:biggrin:

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Komisyon isteyeceğim artık Nokia ve Microsoft tan ama ne yapsyım içimden geliyor. :D

PureFood

PureFood

Üye
o zaman şimdiden hayırlı olsun hocam doğru tercih Nokia lumia... :)

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ettim arkadaşlar.. umarım hayırlısı olur :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
istek beklentilerinize göre yapacağınız tercihler sizi hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmaz. Hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt